Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis laptopów Warszawa Żoliborz

serwis laptopów warszawa żoliborzRozwiązujemy problemy, diagnozujemy, budujemy, konserwujemy i naprawiamy laptopy i komputery stacjonarne dowolnej marki.

Step-Tech Serwis laptopów Warszawa Żoliborz oferuje usługę naprawy komputerów dla wszystkich marek i modeli laptopów, komputerów stacjonarnych, jednoczęściowych

Świadczymy również usługi wsparcia dla użytkowników domowych, małych firm i klientów korporacyjnych.

Nasze usługi obejmują naprawę laptopów zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i Apple MacBooków. Niezależnie od tego, czy masz problemy z oprogramowaniem, czy sprzętem, możemy pomóc i naprawić Twój laptop za Ciebie.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień mają doświadczenie w rozwiązywaniu problemów z laptopami. Nasz zespół to wszyscy entuzjaści komputerów, którzy chcą naprawić i ulepszyć swój laptop.

Zadbamy o laptopy z systemem Windows, Chrome i Apple. Przed podjęciem jakichkolwiek prac problem jest krótko omawiany i oceniany z klientem, aby upewnić się, że rozumiemy problem, a także upewnić się, że rozumiesz nasz proces.

Z przyjemnością informujemy, że obecnie jesteśmy w stanie naprawić większość laptopów sprowadzonych do nas do naprawy.

Wymiana ekranu

Wymiana ekranu laptopa LED i LCD. Pęknięte ekrany lub linie na ekranie. Jeśli masz przyciemniony ekran.

Naprawa pinów zasilania

Laptop się nie ładuje? Możesz potrzebować naprawy gniazda zasilania laptopa lub naprawy gniazda zasilania. Dostarczamy zamienne ładowarki do laptopów, jeśli podejrzewasz, że może to być również winne.

Kontrola stanu laptopa

Z góry określony zestaw ogólnych zadań porządkowych, które wykonujemy na Twoim komputerze, aby poprawić ogólną wydajność i stabilność. Świetnie, jeśli twój laptop działa wolno.

Naprawa gniazd audio

Naprawa gniazda słuchawkowego laptopa. Dźwięk nie działa? Zepsute gniazdo audio?
Naprawa gniazd audio laptopa. Czasami po prostu nie warto go naprawiać.

Problem z grafiką

Jeśli masz pecha i cierpisz na awarię układu graficznego, szczerze mówiąc, nie warto go naprawiać. Odzyskiwanie danych i nowy laptop to najodpowiedniejsze rozwiązanie, ponieważ te naprawy rzadko trwają długo.

Odzyskiwanie danych

Usunięty plik przez przypadek lub migrację na nowy komputer. Możemy odzyskać dane z większości komputerów i urządzeń, w tym iPodów, iPhone’ów, dysków twardych i kart pamięci.

Rozbudowa pamięci RAM

Zmodernizuj swój laptop, aby zwiększyć wydajność. Rozbudowa pamięci RAM umożliwia jednoczesne działanie większej liczby programów bez spadku wydajności.

Problemy z Wi-Fi

Jeśli masz problemy z dostępem do Internetu, siecią bezprzewodową lub przewodową lub potrzebujesz pomocy w konfiguracji nowego routera szerokopasmowego, możemy Ci pomóc. Dostarczamy i instalujemy również przedłużacze i wzmacniacze bezprzewodowe.

Wymiana baterii

Zmodernizuj swój laptop, aby zwiększyć wydajność. Aktualizacja pamięci RAM umożliwia jednoczesne działanie większej liczby programów bez spadku wydajności.

Czy warto naprawiać laptopa?

Niektóre firmy zajmujące się wsparciem IT  sprzedają Ci usługę naprawy laptopa, ultrabooka lub notebooka, nawet jeśli zakup nowego laptopa jest bardziej opłacalny, my tego nie robimy. Step-Tech Serwis laptopów Warszawa Żoliborz zapewnia rzetelną diagnozę i rekomendację lub w razie potrzeby nowy laptop.

Inne naprawy notebooków – Serwis laptopów Warszawa Żoliborz

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę