Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Usługi

Pogotowie komputerowe zawsze gotowe!

 

Step-Tech – naprawa laptopów i komputerów Warszawa. Twój całodobowy serwis

 

Nasz usługi m.in. opieka Informatyczna IT dla firm, konfiguracja routerów wifi i sieci, odwirusowanie komputerów i instalacja oprogramowania.

 

Jeśli chodzi o naprawy komputerów, komputery są przydatne do pracy, ale mają też generują najwięcej problemów. Ponieważ tak wiele osób ma komputery osobiste, jest to najbardziej znaczący typ komputera, nad którym pracujemy. Jest to o tyle dobre, ponieważ oznacza to, że możemy szybko i sprawnie naprawić Twój komputer, używając części zwykle dostępnych  lub które można zamówić w krótkim czasie. Cena i dostępność znacznie ułatwiają proces naprawy komputera. Jeśli masz problem z komputerem, czy to jest wirus, który pojawia się co minutę, komunikat o błędzie na niebieskim ekranie, który wyłącza twój komputer, lub jeśli twój komputer po prostu się nie uruchamia, zadzwoń do nas i porozmawiaj z jednym z naszych doświadczonych techników. Lub znajdź bardziej szczegółowy problem w naszym menu, aby uzyskać więcej informacji.

Awaria komputera zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie. Często, złośliwością losu akurat wtedy, gdy pracujesz nad ważnym projektem, uczysz się, robisz research lub odpisujesz na niezwykle ważnego e-maila. Nagle coś się dzieje i z niewiadomych przyczyn urządzenie przestaje działać. Pół biedy, jeśli to wydarzy się w trakcie dnia, ale nocna awaria może przysporzyć wielu problemów. Co wtedy robić? Zgłosić się do nas.

Całodobowe pogotowie komputerowe!

Specjalizacją naszego serwisu jest naprawa komputerów i laptopów w Warszawie. Świadczymy usługi z zakresu serwisowania, konserwacji i naprawy sprzętu elektronicznego zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Elektronika nie ma przed nami tajemnic, nie oceniamy po wyglądzie – dla nas liczy się wnętrze.

Oprócz napraw i serwisowania, zajmujemy się również instalacją oprogramowania, archiwizacją i odzyskiwaniem danych, optymalizacją, odwirusowywaniem i przyspieszaniem pecetów. Ale to nie wszystko! Oferujemy również pomoc w zakresie budowy oraz konfiguracji sieci przewodowych i bezprzewodowych, konfiguracji oprogramowania, nauki obsługi sprzętu, konsultacji i pozostałych kwestii związanych z szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw.

Step-Tech naprawa komputerów Warszawa to gwarancja:

 

Profesjonalny serwis komputerowy Warszawa ul. Wólczyńska 67 – tu nas znajdziesz. Na terenie miasta oferujemy darmowy dojazd, ale możemy również przyjechać poza obszar Warszawy. W każdym przypadku gwarantujemy szybką i rzetelną realizację. Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne zniżki i bonusy! Diagnoza i wycenia zawsze GRATIS!

 

Dowiedz się więcej o naszych usługach!

Serwis Komputerowy

Oprogramowanie

Konfiguracja Sieci

Inne

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę