Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Wymiana matrycy laptopa – tanio

Naprawiamy uszkodzone matryce laptopów w Warszawie

 

wymiana matrycy warszawaWymiana matrycy – najprawdopodobniej znasz diagnozę tego problemu. Jeśli twój laptop LCD jest pęknięty, jest to zauważalne. Czasami jest to małe pęknięcie przebiegające przez ekran, podczas gdy innym razem jest to pełny efekt pajęczyny. Kiedy napotykamy te problemy, jedynym rozwiązaniem jest zastąpienie ekranu LCD nowym. Chociaż często spotykany, pęknięty ekran LCD to nie jedyny czas, w którym musimy wykonać nasze usługi naprawy komputera, aby naprawić laptop. W niektórych przypadkach przyczyną problemu jest zła żarówka wewnątrz ekranu LCD lub zły falownik zasilający tę żarówkę. Jesteśmy w stanie określić prawdziwą przyczynę problemów z wyświetlaczem LCD, chociaż najłatwiej znaleźć wszędzie te z potłuczonym szkłem.

Jaką matrycę wybrać – wymiana matrycy

W przypadku laptopa LCD numer modelu jest najważniejszym czynnikiem przy wyborze zamiennika. Nie możemy po prostu chwycić żadnego ekranu LCD o przekątnej 15,4 cala i włożyć go. Połączenia na wyświetlaczu LCD mogą być inne, nawet w przypadku podobnych modeli tego samego rodzaju laptopa. Z tego powodu musimy zdiagnozować laptopa i określić dokładny model LCD, zanim przejdziemy do przodu z wymianą. Dobrą wiadomością jest to, że mamy lokalnych sprzedawców, którzy współpracują bezpośrednio z nami, dzięki czemu możemy uzyskać części z minimalnym czasem realizacji. Oznacza to, że jeśli poprosisz o usługę pośpiechu, możemy wymienić ekran w niecałe 24 godziny, ponieważ nie będziemy musieli czekać na części.

Awaria ekranu laptopa – wymiana matrycy

Uszkodzenie mechaniczne ekranu laptopa to jedna z częstszych usług wykonywanych w naszym Serwisie Laptopów Warszawa. Zepsuty ekran laptopa nie zawsze oznacza, że ​​nadszedł czas na zakup nowego notebooka, choć może się tak wydawać.

Zepsute ekrany są częstym problemem. Ale nie muszą sygnalizować końca żywotności laptopa.  Jesteśmy szybsi i tańsi niż markowe serwis naprawcze i znacznie wygodniejsze. Nie pozwól, aby zniszczony ekran zepsuł ci dzień.

Z biegiem lat udoskonaliliśmy proces naprawy i wymiany ekranu laptopa, więc usługi są wykonywane szybciej i po najniższej cenie. Wszystkie nasze naprawy ekranu laptopa są objęte ograniczoną 30-dniową gwarancją.

Oferujemy naprawy i wymianę ekranów laptopów dla większości głównych marek, takich jak Dell, Toshiba, HP, Lenovo, Sony, Acer, ASUS i inne.

Częste naprawy ekranu laptopa – wymiana matrycy

Przeprowadzamy pełną diagnostyka laptopa w celu ustalenia, czy problemy z wyświetlaniem jest spowodowany przez wadliwy ekran LCD, falownik lub płytę główną. To pozwoli nam dokonać właściwych napraw.

Każdy notebook lub laptop, który przechodzi przez nasz Serwis Laptopów Bielany jest obsługiwany z najwyższą starannością i naprawiony w krótkim czasie. Dzięki czemu można rozpocząć korzystanie z niego ponownie.

Zgłoś pilną naprawę uszkodzonej matrycy
Pozostałe Usługi w naszym Pogotowiu Komputerowym
O naszej pracy w Serwisie Komputerowym Warszawa

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę