Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis komputerów w domu

Serwis komputerów w domu

 

Podstawową funkcją naszego Pogotowia Komputerowego Warszawa jest zapewnianie użytkownikom pomocy technicznej w domu – serwis komputerów w domu. Przy najniższych możliwych kosztach i możliwie największej wygodzie. Szczycimy się szybką reakcją na zgłoszenia serwisowe, rozwiązywanie problemów i oszczędzania sobie głowy.

Oferujemy pełną gamę domowych napraw i rozwiązań serwisowych.

Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

Przywracanie komputerów zainfekowanych przez wirusy / złośliwe oprogramowanie do stanu roboczego. Złośliwe oprogramowanie może prezentować się jako nadmierne wyskakujące okienka, złośliwe przekierowania DNS, fałszywy program antywirusowy lub oprogramowanie i adware.

Ogólne rozwiązywanie problemów i naprawa komputera

Obejmuje wszystkie inne awarie komputera, czy to niedziałające urządzenia peryferyjne. Ogólne błędy systemowe, „niebieski ekran śmierci”, czy komputer po prostu się nie włącza.

Instalacja i aktualizacja sprzętu

Dostarczamy najnowszą technologię z profesjonalną instalacją. Zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i laptopów, czy to wewnętrznych (pamięć, dyski twarde, karty PCI). Zewnętrznych (monitory, klawiatury, myszy) lub autonomicznych (drukarki, kopie zapasowe baterii).

Konserwacja systemu

Może to obejmować aktualizowanie systemu operacyjnego i / lub sterowników, wdrażanie rozwiązań zabezpieczających przed złośliwym oprogramowaniem. Po prostu usuwanie nadmiarowego bałaganu w celu poprawy szybkości, wydajności i niezawodności systemu.

Backup i odzyskiwanie danych

Zaplanowanie codziennej lub cotygodniowej kopii zapasowej na zewnętrznym dysku twardym lub innym nośniku wymiennym to świetny sposób na ochronę przed utratą danych. Możemy pomóc Ci zaplanować okresowe kopie zapasowe lub przywrócić z istniejącej kopii zapasowej w przypadku awarii. A jeśli dysk twardy ulegnie awarii, 90% szans, że możemy nadal odzyskać twoje osobiste pliki i ustawienia.

Przeglądy systemu

Świeża instalacja oryginalnego oprogramowania systemowego działa cudownie, przywracając szybkość i funkcjonalność urządzenia, gdy był nowy, zachowując jednocześnie swoje dane i ustawienia. Lub, jeśli czas na pełne uaktualnienie do nowszego modelu, możemy pomóc Ci wybrać, dostosować i zainstalować komputer, laptop lub tablet, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Sieć domowa

Niezależnie od tego, czy chodzi o konfigurację połączenia bezprzewodowego, konfigurowanie komputerów pod kątem dostępu zdalnego, udostępniania plików czy dostępu do drukarki, możemy obsłużyć to wszystko w sieciach domowych.

Instalacja drukarki – serwis komputerów w domu

Drukarki mają reputację trudnych do skonfigurowania, a zwłaszcza w sieci – możemy przejąć pracę i rozwiązać potencjalne problemy i frustrację w zarodku. Pozwól by nasz Serwis Komputerowy Warszawa zajął się Twoim problemem.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę