Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Pomoc komputerowa Warszawa

pomoc komputerowa warszawaPomoc komputerowa Warszawa

Zapewniamy wysokiej jakości, niedrogie wsparcie IT oraz pomoc komputerową Warszawa i usługi serwisowe dla domu i biura, na terenie całej Warszawy. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym naprawy komputerów domowych. Usługi informatyczne dla małych firm , wsparcie dla komputerów PC i Apple oraz usługi w chmurze.

Mocno wierzymy w obsługę osobistą, dlatego nigdy nie będziesz mieć do czynienia call center i zawsze będziesz kontaktować się bezpośrednio z jednym z naszych pracowników.

Nasze usługi komputerowe

Nasze usługi komputerowe wykraczają daleko poza podstawową naprawę komputera. Pomożemy Ci skonfigurować komputer, laptop, tablet i smartfon.  A także rozwiązywać problemy z Internetem, skonfigurować sieć bezprzewodową , pomóc w tworzeniu kopii zapasowych plików i zdjęć oraz synchronizacji danych na wszystkich urządzeniach. Usuniemy  wirusy i złośliwe oprogramowanie  i przeprowadzimy ogólną kontrolę stanu komputerów, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Skonfigurujemy połączenie z internetem

Jesteśmy ekspertami we wszystkich kwestiach związanych z  Wi-Fi. Możemy instalować lub aktualizować sieć Wi-Fi, zajmując się wszelkimi możliwymi problemami z Wi-Fi i zapewniając niezawodne i  szybkie  działanie w domu lub w firmie. Możemy również skonfigurować kontrolę rodzicielską w Twojej usłudze internetowej i zarządzać nią, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w Internecie.

Nagła awaria komputera

Niezależnie od tego, czy komputer lub laptop ulega awarii, zawiesza się, nie uruchamia się. Czy cierpi z powodu awarii komponentu sprzętowego, takiego jak dysk twardy. Serwis step-tech ma doświadczenie we wszystkich obszarach obsługi komputera i może przywrócić go do działania tak szybko, jak to możliwe . Odwiedź naszą stronę naprawy laptopów, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej usługi naprawy laptopa.

Przyjedziemy do Ciebie – Pomoc komputerowa Warszawa

Nasi technicy wsparcia IT mogą przyjść do twojego domu lub biura. Naprawimy problem z komputerem lub skonfigurujemy go, szybko i skutecznie. Oferujemy również zdalne wsparcie dla mniejszych problemów, którymi można zarządzać z naszego biura, bez ingerencji w Twój dzień. Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, jak możemy pomóc.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę