Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Naprawa komputera Warszawa

naprawa komputera warszawaNaprawa komputera Warszawa

Naprawiamy wszystkie produkty PC i MAC. Przeprowadzamy też aktualizacje, aby zapewnić maksymalną wydajność Twoich maszyn. Naprawa komputera Warszawa – zdaj się na fachowców

Nasza nowa siedziba znajduje się w Warszawie, gdzie oferujemy „usługę odbioru i naprawy tego samego dnia” oraz BEZPŁATNE porady techniczne przez telefon i mail.

Jeśli potrzebujesz serwisu komputera Warszawa lub aby naprawić problem z oprogramowaniem, dzięki naszej usłudze zrobisz to w krótkim czasie. Naprawa komputerów  Warszawa na miejscu u Ciebie lub w Twojej firmie – Umów się na wizytę

Naprawa komputera Warszawa – co oferujemy 

Jeśli potrzebujesz usługi naprawy komputera w Warszawie, nasi mobilni pracownicy mogą odwiedzić Twój dom lub firmę i przeprowadzić niezbędne naprawy oprogramowania, błędy konfiguracji, usuwanie wirusów, kontrole kondycji i mogą rozwiązać większość problemów technologicznych od ręki.

W przypadku problemów, których nie można rozwiązać na miejscu, takich jak awaria sprzętu, zapewniamy usługę wsparcia i naprawy polegającej na zabraniu sprzętu i zwrocie po usunięciu usterki. Odbieramy Twój komputer, naprawiamy go i zwracamy Tobie, a my nie wychodzimy, dopóki nie będziesz zadowolony z naszych usług.

Naprawiamy, konfigurujemy, optymalizujemy

Step-Tech to firma zajmująca się wsparciem IT i naprawą komputerów. Zapewniamy małym firmom i zapracowanym konsumentom przystępne wsparcie IT przy zachowaniu wysokiego poziomu obsługi klienta. Nasz serwis komputerowy może pomóc w następujących kwestiach i problemach z Twoim komputerem czy laptopem:

Bezstronna rada

Zapewniamy klientom uczciwe, bezpośrednie porady dotyczące technologii komputerowej. Naszym celem jest zapewnienie najbardziej opłacalnej naprawy komputera w Warszawa i zapewnienie, że wszystkie problemy zostaną naprawione w możliwie najkrótszym możliwym czasie.

Kontrola stanu komputera

Komputer działa wolno lub działa nieprawidłowo? Być może potrzebujesz prostej regulacji. Jeśli to nie pomoże, dysk twardy lub rozszerzenie pamięci sprawi, że komputer będzie działał szybko.

Wymiana baterii laptopa

Bateria laptopa lub MacBooka nie ładuje się? Skontaktuj się z nami, a my po prostu wymienimy ją na nową. Ale zanim to zrobimy przeprowadzimy diagnozę w celu potwierdzenia usterki. Zaproponujemy też naprawę w przystępnej cenie.

Wymiana dysku twardego laptopa

Laptopy będące urządzeniami mobilnymi z mechanicznymi dyskami twardymi oznaczają, że są podatne na uderzenia i upadki, a w konsekwencji awarie. Jeśli Twój laptop nie chce się uruchomić lub działa bardzo wolno, prawdopodobnie masz uszkodzony dysk twardy. Możemy zamontować dysk SSD, który jest bardziej niezawodny i przesyłać dane ze starego dysku twardego. Jeśli Twoje dane są niedostępne, wszystko nie zostanie utracone, mamy również usługę odzyskiwania danych z dysku twardego .

Wymiana ekranu w laptopie

Jeśli Twój laptop ma zepsuty ekran, możemy zamówić zamiennik i dopasować go do Twojego sprzętu, dzięki czemu będzie on jak nowy. Wymiana ekranu jest często możliwa od ręki. Posiadając model sprzętu jesteśmy w stanie dostarczyć części zamienne do klienta. Możliwa jest też ekspresowa wymiana ekranu tego samego dnia.

Uszkodzenie laptopa przez wodę

Natychmiast wyłącz urządzenie, nie włączaj, odwróć laptopa do góry nogami, aby płyn spłynął z klawiatury i zadzwoń do nas.

Wymiana touchpada

Mysz lub touchpad w PC lub Apple nie działa: Zadzwoń do nas i podaj numer modelu swojego MacBooka, możemy zamówić część, a kiedy przyjedziesz, możemy ją dopasować na czas oczekiwania.

Wymiana klawiatury

W klawiaturze brakuje klawiszy lub nie działa poprawnie? Podaj nam markę i model, a my możemy Ci ją wymienić. Zajmiemy się całym procesem w krótkim czasie. Więcej o wymianie klawiatury znajdziesz tutaj.

Specjaliści ds. Odzyskiwania danych

Odzyskujemy dane z dysku twardego z Raida lub pojedynczego dysku twardego. Za pośrednictwem naszych partnerów nasz specjalista jest regularnie szkolony, aby nadążać za nowymi technologiami. Bezpłatna diagnostyka bez zobowiązań.

Usuwanie wirusów

Wirusy mogą być usuwane zdalnie w przystępnych cenach, chociaż bardziej złożone wirusy mogą zająć trochę czasu; dlatego może wymagać wizyty u jednego z naszych specjalistów. Usuniemy zagrożenia z Twojego komputera, zoptymalizujemy oprogramowanie oraz wdrożymy zabezpieczenia na przyszłość by ograniczyć skutki zawirusowania komputera.

Kopia zapasowa w chmurze

Step-Tech serwis komputerowy jest podmiotem powiązanym z wieloma usługami tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Zadzwoń i dowiedz się więcej o kopiach zapasowych.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę