Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Wymiana wentylatora laptopa

Wentylator chłodzący uległ awarii? Nasza usługa wymiana wentylatora laptopa jest dość tania i szybka. Odbierzemy nawet laptopa z domu lub firmy i zwrócimy go po zakończeniu wymiany wentylatora.

Wentylator chłodzący jest istotnym elementem systemu odprowadzania ciepła z laptopa. Odpowiada za usuwanie gorącego powietrza wytwarzanego przez procesor i inne części.

W nowoczesnych konstrukcjach laptopów powietrze jest zwykle usuwane ze źródeł ciepła za pomocą systemu „rurek cieplnych”, który dostarcza spaliny do wentylatora, który jest wydmuchiwany przez otwory wentylacyjne. Ponieważ wszystko w twoim laptopie jest tak ciasno upakowane, zepsuty lub uszkodzony wentylator jest problemem krytycznym. Jeśli twój system chłodzenia ulegnie awarii, drogi laptop może ulec awarii.

Nie zlecamy naprawy wentylatorów laptopów podwykonawcom, co oznacza, że ​​jesteśmy w stanie zaoferować szybką, wysokiej jakości usługę, która nie spowoduje nieoczekiwanego uszczerbku w przepływie środków pieniężnych.

Więc jeśli Twój laptop często się przegrzewa lub wentylator wydaje nieregularne dźwięki, lub piski, zadzwoń do nas. Zrobimy resztę. A jeśli martwisz się kosztem wymiany wentylatora w laptopie, nie martw się. Nie pobieramy marży za nasze wysokiej jakości części zamienne: płacisz tylko za wykonaną przez nas pracę.

WYMIANA WENTYLATORA W LAPTOPIE – JAKIE OPCJE?

Uspokój się. Spraw, aby Twój laptop działał dłużej w doskonałym stanie. Nasza usługa wymiany wentylatora w laptopie jest wykonywana wyłącznie przez nasz zespół doświadczonych specjalistów.

Dostrzegaj znaki. Ratuj swojego laptopa.

Konieczna jest wymiana wentylatora laptopa, jeśli nie wyczuwa się powietrza wydobywającego się z otworów wentylacyjnych z boku urządzenia. Wentylator wydmuchuje gorące powietrze z tych otworów: jeśli w ogóle nie ma przepływu powietrza, coś jest nie tak. Jeśli przepływ powietrza jest ograniczony, ale wentylator głośno pracuje, pracuje zbyt ciężko, ponieważ coś blokuje otwór wentylacyjny od wewnątrz.

Należy pamiętać, że przy pierwszym włączeniu laptopa przepływ powietrza z otworów wentylacyjnych będzie minimalny. Jednak gdy maszyna osiągnie normalną temperaturę roboczą, powietrze powinno zacząć się wydostawać.

Jeśli twój laptop jest gorący, może być konieczna naprawa wentylatora laptopa. Sprawdź temperaturę procesora (możesz to zrobić za pomocą programu monitorującego, jeśli twój komputer jeszcze go nie ma): stały odczyt 70 stopni Celsjusza lub więcej, nawet gdy laptop jest bezczynny, wskazuje na problem.

Wymiana wentylatora w laptopie biznesowym. Gdy jest to krytyczne.

Nie ma nic gorszego niż zepsuty laptop. Zwłaszcza gdy rano masz wygłosić dużą prezentację. Więc jeśli twój układ chłodzenia zaczyna wydawać dziwne dźwięki lub maszyna zaczyna się przegrzewać, zadzwoń do nas. Nasza wieczorna i weekendowa usługa wezwań jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby być na bieżąco.

Przyjdź do nas. Albo przyjedziemy do Ciebie.

Jeśli jesteś w okolicy i potrzebujesz wymiany wentylatora laptopa, wpadnij naszego punktu na Bielanach. Prawdopodobnie będziemy mieć odpowiednią część i będziemy mogli naprawić Twoją maszynę do 2 dni roboczych. Lub, jeśli jesteś zbyt daleko od sklepu, aby było warto, przyjedziemy do Ciebie.

Naprawa wentylatora w laptopie. Gwarantowane, że będzie tak dobre, jak marka krajowa.

Podobnie jak wszystkie nasze usługi, nasza naprawa wentylatorów do laptopów jest objęta gwarancją. Otrzymujesz roczną gwarancję na nowe części, które zamontujemy.

Czy mogę samodzielnie wymienić części wentylatora w laptopie?

Tak. Wymiana wentylatora w laptopie jest dość prostą czynnością, jeśli masz narzędzia i odpowiedni sprzęt naprawczy Należy jednak pamiętać, że wiele wentylatorów w laptopach psuje się podczas niefachowych prób wyczyszczenia układu chłodzenia w domu. Twój wentylator laptopa jest delikatny. A jeśli nie masz pewności, zdejmując tylną część komputera i majstrując przy jego wewnętrznych elementach, zalecamy skontaktowanie się z ekspertami.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę