Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Konfiguracja wifi – sieci bezprzewodowe

Konfiguracja Wifi w Twoim domu

Masz problemy z połączeniem internetowym? Kłopot sprawia konfiguracja Wifi?

Czy musisz czekać na pełne ładowanie stron? Czy Twoje prędkości pobierania są strasznie powolne? Rozumiemy, jak się czujesz, gdy nagle nie możesz połączyć się z Internetem, aby przeglądać informacje, których szukasz. Bezprzewodowy internet jest jak prąd w domu – doceniasz go wtedy, gdy przestaje działać. Oferujemy najlepsze usługi naprawy komputerów, aby rozwiązać problemy z połączeniem z siecią Wi-Fi.

Nasz Serwis Komputerowy Warszawa przygotuje Twój komputer do łączności z siecią bezprzewodową oraz sprawdzi jej zabezpieczenia na wypadek próby włamania do sieci domowej.

W RAMACH NASZYCH USŁUG:konfiguracja wifi

Sieć domowa

Czy twoja sieć jest poprawnie skonfigurowana i zabezpieczona przed niepożądaną aktywnością? Czy masz dostęp do drukarki lub udostępniasz pliki?

Pogotowie Komputerowe Step-Tech oferuje usługi konfiguracji sieci bezprzewodowej, aby upewnić się, że sieć domowa jest poprawnie skonfigurowana i działa prawidłowo.

 Skonfigurowanie sieci domowej 

Prawidłowo skonfigurowana sieć WiFi w domu pozwoli Ci przeglądać Internet, udostępniać pliki i uzyskiwać dostęp do współdzielonych urządzeń peryferyjnych (takich jak drukarka lub skaner). Zapewnimy Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa w Twojej sieci Wifi.

Na przeciwległym biegunie źle skonfigurowana sieć, która może skutkować słabą łącznością internetową, mniejszym zasięgiem WiFi, a nawet narażać urządzenia i dane na złośliwe oprogramowanie, lub nieautoryzowany dostęp.

Usługi sieciowe w domu

Pomogliśmy setkom mieszkańców Warszawy w uruchomieniu ich sieci domowych i z chęcią pomożemy Ci zrobić to samo. Możemy między innymi:

Wszystkie wymienione usługi są dostępne w naszym Pogotowiu Komputerowym na Bielanach. Zapewniamy szybkie rozwiązanie wszelkich problemów technicznych.

Inne usługi Pogotowia Komputerowego Warszawa
Kontakt z naszym Serwisem PC Bielany
Więcej o naszej działalności na terenie Warszawy

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę