Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Naprawa komputera w trybie pilnym

Czy Twój komputer / laptop, który chcesz naprawić w trybie pilnym? 

 

pilna naprawa komputeraSerwis Komputerowy Step-Tech Warszawa świadczący usługi naprawy awaryjnej 24 godziny 7 dni w tygodniu. Nasze Pogotowie Komputerowe Bielany opiera się na lokalnej, zaufanej i niezawodnej pomocy technicznej w sytuacjach awaryjnych w dowolnym miejscu i czasie. Gdy zadzwonisz po wsparcie awaryjne komputera, połączenie zostanie odebrane przez żywą osobę. Pomoże rozwiązać problemy z Twoim sprzętem przez zdalne połączenie lub nasz technik odwiedzi Cię tak szybko, jak to możliwe.

Możemy pomóc w trudnych problemach z komputerem, takich jak odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów, usuwanie złośliwego oprogramowania, usuwanie programów szpiegujących, naprawa laptopów, wymiana ekranu laptopa, awaria twardego dysku, niebieski ekran lub przywracanie kopii zapasowej, a także małe i złożone problemy z płytą główną. Nasz Serwis Laptopów Warszawa rozumie awaryjny serwis komputerowy, jako taki, który obejmuje naprawę problemów z siecią bezprzewodową, problem z Internetem, drukarką która nie działa, tworzenie kopii zapasowych danych, konfigurację szerokopasmowego internetu, wymianę ładowarki, naprawę gniazda zasilania i wiele więcej!

Wsparcie IT Step-Tech ma wiedzę, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc 24 godziny, 7 dni w tygodniu dla naszych klientów. Rozumiemy sytuacje awaryjne i dlatego oferujemy usługę Dzień / Noc. Aby przywrócić Cię na właściwe  tory, dzięki czemu nie stracisz czasu i pieniędzy.

LaptoP Nie uruchamia się, muszę naprawić mój komputer dzisiaj.

Oczywiście, nasz  specjalista może przyjść do domu lub biura tego samego dnia w ciągu 2-3 godzin, aby rozwiązać problem.

Bez Internetu, trzeba to naprawić dzisiaj.

Nie martw się, nasz specjalista może przyjść do domu lub biura tego samego dnia w ciągu 2-3 godzin, aby rozwiązać problem.

Jest  9 rano trzeba naprawić laptopa dzisiaj.

Nie ma problemu. Oferujemy wsparcie 24/7. Nasz specjalista może przyjść do domu lub biura tego samego dnia w ciągu 2-3 godzin, aby rozwiązać problem.

 

P: Jest bardzo późno wieczorem, czy nadal mogę poprosić o pomoc? 
Odp .: Nie stanowi to problemu. Zapewniamy wsparcie 24/7 – Wystarczy zadzwonić na naszą linię pogotowia komputerowego Warszawa 504 617 837. Porozmawiać bezpośrednio z naszym specjalistą, który rozwiąże problem przez telefon lub zejdzie do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. W grę wchodzi również pomoc zdalna „od ręki”.

P: Mój laptop się nie uruchamia, czy ktoś może teraz to naprawić? 
Odp .: Pewnie, że twoje oprogramowanie komputerowe / przenośne musi zostać odświeżone. Nie martw się, nie stracisz swoich plików.

P: Mój komputer pokazuje niebieski ekran, czy straciłem wszystkie moje dane?
Odp .:
Niezupełnie, niebieski ekran dzieje się z powodu złego sterownika systemu,  błędu systemu operacyjnego lub np. uszkodzonego dysku twardego. Możemy uruchomić Twój komputer bez utraty danych lub pomóc w ich odzyskaniu.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę