Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Wsparcie dla firm

Serwis Komputerowy Step-Tech – Wsparcie dla małych firm

Zostań klientem o priorytecie biznesowym dzięki naszej usłudze IT dla Biznesu


Serwis Komputerowy Warszawa
oferuje zindywidualizowane usługi dla małych firm i sprzedawców wsparcie dla firmdetalicznych na terenie Warszawy. Nasze wsparcie biznesowe dla małych firm obejmuje podobne usługi naprawcze i serwisowe jak dla klientów indywidualnych, ale jest w stanie zaoferować bardziej trwałe wsparcie IT.


Błędy operacyjne

Wdrożenie

Wsparcie sieci

Sprzęt komputerowy

Awaria komponentów – dysk twardy, napęd CD-Rom, zasilacz, pamięć, karta dźwiękowa lub graficzna, płyta główna lub procesor. Naprawy drukarki (tylko oprogramowanie).


Aktualizacje

Możemy zaktualizować Twój obecny sprzęt IT lub polecić nowe systemy, które będą odpowiadać Tobie i Twojej firmie. Pozwól nam zająć się Twoimi systemami komputerowymi i oprogramowaniem, a dzięki regularnej konserwacji pozwól sobie poradzić sobie z prowadzeniem firmy!


Korzyści:

Klienci biznesowi mogą polegać na naszym Serwisie Komputerowym Warszawa  w celu uzyskania wsparcia, gwarantując indywidualną, priorytetową usługę w przypadku awarii systemu.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat zastania klientem o priorytecie biznesowym i dalszych dyskusji na temat Twoich wymagań.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę