Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Doradztwo IT Warszawa

Doradztwo IT

 

Myślisz o zakupie nowego komputera lub laptopa do domu lub firmy? Windows? Apple? lub nie jesteś pewien?doradztwo it Warszawa

Czy denerwujesz się, gdy przychodzi czas na zakup nowego komputera lub laptopa? Nie chcesz dokonać złego wyboru? Nasze Pogotowie Komputerowe Warszawa może nabyć odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb lub doradzić przy jej zakupie.

Odwiedzimy Cię lub porozmawiamy przez telefon, aby określić Twoje dokładne wymagania i wyślemy Ci konkurencyjną ofertę ze wszystkim, co musisz wiedzieć, od samej maszyny do najbardziej odpowiedniego oprogramowania. Niezależnie od Twojego budżetu, znajdziemy odpowiedni sprzęt, który odpowiada Twoim potrzebom i spełnia Twoje wymagania.

Większość maszyn w tych dniach otrzyma najnowszy system operacyjny, który nie zawsze działa dobrze z istniejącą instalacją; w Serwisie Komputerowym Step-Tech Warszawa możemy ustawić komputer z Windows 7, 8 lub 10! aby sprzęt działał optymalnie.

Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiaj o tym, czego potrzebujesz, a my z przyjemnością dopasujemy ofertę do Twojej dokładnej specyfikacji. Nie dostarczamy Ci tylko Twojego nowego komputera lub laptopa; osobiście dostarczymy go pod Twoje drzwi, a także ustawimy odpowiadając na wszelkie pytania, które możesz mieć po drodze.

Kiedy zastanawiasz się nad wydaniem setek złotówek lub więcej, warto mieć pewność, że podejmiesz właściwą decyzję.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę