Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Doradztwo IT Warszawa

Doradztwo IT

 

Myślisz o zakupie nowego komputera lub laptopa do domu lub firmy? Windows? Apple? Nie jesteś pewien?doradztwo it Warszawa

 

 

 

Czy denerwujesz się, gdy przychodzi czas na zakup nowego komputera lub laptopa? Nie chcesz dokonać złego wyboru? Nasze Pogotowie Komputerowe Warszawa może nabyć odpowiednią maszynę do Twoich potrzeb lub doradzić przy jej zakupie.

ZAKUP NOWEGO KOMPUTERA

Odwiedzimy Cię lub porozmawiamy przez telefon, aby określić Twoje dokładne wymagania i wyślemy Ci najbardziej dopasowaną do Twoich wymagań ofertę, od samego sprzętu do właściwego oprogramowania. Niezależnie od Twojego budżetu, znajdziemy najlepszy sprzęt, który odpowiada Twoim potrzebom i spełnia Twoje wymagania.

INSTALACJA SYSTEMU WINDOWS

Dzisiaj większość komputerów posiada najnowszy system operacyjny, który jednak nie zawsze działa dobrze. W Serwisie Komputerowym Step-Tech Warszawa możemy zainstalować Windows 7, 8 lub 10.

Skontaktuj się z nami już dziś i porozmawiaj o tym, czego potrzebujesz, a my z przyjemnością dopasujemy ofertę do Twojej dokładnej specyfikacji. Dostarczymy pod Twoje drzwi nowy komputer lub laptopa i odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę