Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Nagła awaria w firmie

Odzyskiwanie po awarii w firmie

 

Utrzymanie firmy w bezpiecznym stanie

Co zrobi Twoja firma w przypadku nagłej awarii i utraty ważnych danych? Nasze usługi wsparcia informatycznego w Warszawie obejmują też kompleksowe odzyskiwanie danych i pakiety odzyskiwania oraz zapobiegania awariom. Możemy zdalnie zabezpieczyć Twoje dane, aby mieć pewność, że masz aktualny stan kopii zapasowej. Możemy też pomóc rozwiązać problem utraty danych i pomóc w przywróceniu ich, a także wszystkich programów za pomocą tymczasowego systemu operacyjnego.

Wsparcie serwisowe 24h

Nie wiesz, kiedy ostatnio wykonałeś kopię zapasowa ważnych informacji biznesowych? Nie martw się. Nasza usługa zdalnego wsparcia IT w Warszawie obejmuje regularne kopie zapasowe danych, które możemy ustawić tak, aby działały automatycznie Tworzenie kopii zapasowych danych jest najbardziej skutecznym sposobem radzenia sobie z awarią. Możesz kontynuować swoją pracę, dopóki Twój sprzęt nie zostanie przez nas naprawiony.

Wiemy, co dane oznaczają dla Twojej firmy

Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, jakie dane są istotne dla Twojej firmy – i co dzieje się z małymi i średnimi firmami, gdy doświadczają katastrofalnej utraty danych. Zapobiegaj stawaniu się kolejną statystyką. Porozmawiaj z nami o wprowadzeniu środków zabezpieczających Twoją firmę przed przyszłymi problemami z danymi.

Uwaga NA wirusy i złośliwe oprogramowanie

Złośliwe ataki i kradzieże danych są częstymi przyczynami problemów w przedsiębiorstwach. Nasze usługi odzyskiwania po awarii zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić brak przestojów podczas diagnozowania i usuwania problemu. Dzięki bieżącemu abonamentowi na zarządzanie IT możemy zachować kopię danych Twojej firmy. Podczas gdy nasi specjaliści oceniają uszkodzenia Twojego systemu w miejscu instalacji, aktywujemy system awaryjny, dając Ci narzędzia potrzebne do prowadzenia biznesu.

Zabezpieczymy Cię przed utratą danych, której nie możesz zobaczyć

Ochrona przed utraceniem danych jest najlepszym lekarstwem. Będziesz miał możliwość doglądania Twojego sprzętu dzięki kopii zapasowej. Jeśli obciążasz serwery zbyt dużą ilością danych wysoka temperatura przepracowanego procesora może spowodować nawet wyłączenie komputera. Nasi specjaliści serwisu komputerowego Step-Tech zalecają stosować systemy chłodzenia i robić kopie zapasowe danych, by zminimalizować ryzyko.

Zdalna ochrona danych może sprawić, że Twoja firma będzie się rozwijać

Poprzez zdalną ochronę danych (za pomocą kopii zapasowej, która jest wykonywana automatycznie i przechowywana na serwerach backupowych) jesteśmy w stanie zminimalizować skutki utraty danych. Nasze Pogotowie Komputerowe Warszawa może nawet ostrzec przed zbliżającym się problemem, co pozwoli odeprzeć potencjalnie poważne awarie. Porozmawiaj z nami o naszych usługach informatycznych w Warszawie już dziś.

Cenny usług w naszym Serwisie Komputerowy Warszawa
Pozostałe Usługi Serwisu IT
Więcej o działalności naszego Pogotowia Komputerowego Warszawa

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę