Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Nasze zalety – Serwis 24h

Dlaczego właśnie my czyli nasze zalety:

Brak naprawy, brak opłaty

nasze zaletyW przypadku, gdy nie posiadamy niezbędnej wiedzy, aby rozwiązać problem, nie pobieramy zapłaty.

Przyjazne podejście

Kiedy nasi technicy skończą z twoim urządzeniem, to zadziała. Kropka. Stoimy za wszystkimi naszymi naprawami i oferujemy pełną gwarancję serwisową, więc jeśli naprawa nie zostanie naprawiona, zrobimy to ponownie za darmo!

Doświadczony, ubezpieczony zespół

Jesteśmy nie tylko tutaj, aby naprawić twoje urządzenie, jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że jesteś poinformowany i wygodny z całego procesu. Będziemy Cię informować na bieżąco przez całą naprawę. Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia, poświęcimy tyle czasu, ile potrzeba, aby uzyskać odpowiedź na pytania i czuć się całkowicie komfortowo z naszymi usługami.

Wykonane prace na miejscu

95% naszej pracy można wykonać na miejscu w domu lub firmie.

Dostępne są te same dni naprawy

W większości przypadków możemy naprawić twój sprzęt tego samego dnia.

  • – Naprawa komputerów i laptopów Warszawa – naprawa laptopów w Warszawie dla dzielnic Warszawa Bemowo, Ursynów, Bielany, Żoliborz i Wola
  • – Serwis komputerowy w Warszawie – pogotowie komputerowe dla dzielnic: Warszawa Wola, Warszawa Bemowo, Warszawa Ursynów i Warszawa Bielany. Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta oraz fachowe doradztwo techniczne w kwestiach doboru odpowiedniego oprogramowania oraz jego konfiguracji.
  • – konfiguracja sieci i routerów, zabezpieczenia, odwirusowanie

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę