Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Zdalna Pomoc Komputerowa

ZDALNA NAPRAWA KOMPUTERA

 

zdalna pomoc komputerowaPogotowie Komputerowe Warszawa zapewnia całkowitą zdalną naprawę komputera, naprawę laptopa. Zapewnia też pomoc w obsłudze komputera online 24h. Posiadamy ekspertów, którzy wyjaśnią wszystkie problemy związane z komputerami PC i MAC. Mamy zespół specjalizujący się w zdalnej naprawie komputerów i obsłudze MAC. Łączymy się z Twoim komputerem zdalnie przez Internet i rozwiązujemy problemy IT. Używamy bardzo bezpiecznego, dobrze znanego i zaszyfrowanego systemu zdalnego wsparcia, aby uzyskać dostęp do Twojego komputera. Nasi technicy z serwis komputerowy warszawa bemowo zapewniają zdalne wsparcie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zadzwoń do nas i porozmawiaj bezpośrednio z naszym technikiem zdalnego wsparcia.

Co mam zrobić najpierw? zadzwoń do naszego Pogotowia Komputerowego Bielany.

 

Wiele problemów z oprogramowaniem komputerowym i jego konfiguracją można rozwiązać bez dostarczania sprzętu do serwisu lub wizyty informatyka. Umożliwiamy Państwu skorzystanie z zdalnej pomocy informatycznej w wyjątkowo niskiej cenie. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo połączenia. W czasie połączenia widzą Państwo na swoim ekranie wszystkie wykonywane czynności przez naszego serwisanta. Wystarczy uruchomić program do zdalnego połączenia i skontaktować się z nami.

Nasi zdalni technicy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, abynaprawić problemy z komputerem PC i MAC. Jeśli uważasz, że problem jest duży? Bez obaw, po prostu porozmawiaj o tym z naszym zespołem wsparcia i zostaw nam resztę. Wystarczy wyjaśnić problem tak jak potrafisz, a my znajdziemy źródło przyczyny. To wszystko, usiądź wygodnie i zrelaksuj się i zobacz, jak rozwiązujemy problem na ekranie komputera

 

Telefoniczna rezerwacja pomocy zdalnej

Podczas gdy praktycznie każdy z Nas posiada, wraz z komputerem, dostęp do Internetu, istnieją rozwiązania umożliwiające bezpieczne oglądanie przez Internet tego, co widzisz na monitorze swojego komputera, przy jednoczesnym sterowaniu myszką i klawiaturą. Pomoc odbywa się za pośrednictwem połączenia internetowego, stąd nazwa pomoc zdalna, znana też, jako zdalne połączenie.

Jeśli masz problem z komputerem, najpierw skontaktuj się z Nami. Analiza problemu i diagnoza jest bezpłatna. Nie obawiaj się także o koszty połączenia telefonicznego – oddzwaniamy. Możesz też opisać problem przez formularz kontaktowy dostępny całą dobę. Dopiero po pomyślnej diagnozie, możesz zgodzić się na rozpoczęcie naprawy przez Internet.

Opłacenia zamówienia dokonasz po pomyślnym przeprowadzeniu pomocy komputerowej.

Bezpośrednie przeprowadzenie naprawy i pomocy na Twoim komputerze, wymaga odpowiedniego oprogramowania, które umożliwi bezpieczne i jednorazowe połączenie z komputerem. Nasze usługi realizowane są za pośrednictwem znanej aplikacji TeamViewer.

 

Jako Klient, potrzebujesz pobrać na swój komputer wyżej wymieniony program, w celu uruchomienia. Pomocne jest także bezpośrednie połączenie telefoniczne w celu bieżącej rozmowy w trakcie naprawy.

Aby doszło do jednorazowego połączenia Informatyka z Twoim komputerem, wymagany jest przede wszystkim dostęp do Internetu oraz podanie klucza dostępu, wygenerowanego jednorazowo przez aplikację TeamViewer. Zdalne połączenie jest bezpieczne i może być przerwane w dowolnej chwili zarówno po stronie Klienta jak i po stronie Informatyka, który skończył naprawiać problem. Należy jednak zapewnić prawidłowe źródło zasilania.

Zalecane programy do pomocy zdalnej:

TeamViewer
AmmyAdmin
VNC połączenia zdalne

 

Kontakt z naszym Pogotowiem Serwisowym Warszawa
Cennik usług w naszym Serwisie Laptopów Bielany
Inne usługi serwisowe naszego Serwisu PC,MAC

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę