Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Konfiguracja sieci

Konfiguracja sieci

 

konfiguracja sieci WarszawaKonfiguracja sieci w zakresie konfiguracji routerów, zabezpieczeń Wi-Fi, czy konfiguracji internetu a także połączenia komputerów w sieć domową czy firmową.

Przeprowadziłeś się do nowego mieszkania i masz kabel od Internetu albo router, ale nie wiesz, co z tym zrobić? Internet na Twoim laptopie nie działa, chociaż na innych urządzeniach świetnie chodzi? Zgłoś się do nas, z chęcią rozwiążemy Twoje problemy.

Konfiguracja routerów – Warszawa 

Routery to urządzenia, które czasami ciężko ogarnąć, a dany dostawca Internetu nie zawsze zapewnia darmową pomoc techniczną. W takich przypadkach możesz liczyć na nasz serwis komputerowy (Warszawa i okolice). Pomożemy w konfiguracji routera, ustaleniu loginu oraz hasła do sieci Wi-Fi, jak i jej zabezpieczeniu.

Zabezpieczenie sieci Wi-Fi 

Wielu Internautów zastanawia się, dlaczego ich sieć chodzi podejrzanie wolno. Czasami rozwiązanie problemu jest prozaiczne: ich Wi-Fi nie zostało zabezpieczone, przez co czasami z Twojej sieci korzysta nawet połowa osiedla. W takim przypadku Internet ma prawo działać bardzo wolno, a nawet zawieszać się. Dlatego zabezpieczenie sieci jest tak ważne – chodzi o to, aby tylko osoby uprawnione przez Ciebie, którym podasz hasło do sieci, mogły się do niej logować i z niej korzystać.

Konfiguracja internetu – Warszawa

Oferujemy także pomoc w konfiguracji sieci na Twoim komputerze stacjonarnym lub laptopie oraz instalacji oprogramowania antywirusowego, które zabezpieczy nie tylko sieć, ale i Twoje urządzenia, które z niej korzystają – takie oprogramowanie zapobiegnie ryzyku włamania się do sieci i kradzieży ważnych informacji, a także będzie na bieżąco walczyło ze złośliwymi wirusami.

Starsze osoby w Internecie

 Jeśli zdecydowałeś się podłączyć do Internetu komputer Twojej babci lub cioci. Chciałbyś nauczyć je korzystania z komputera oraz sieci, wiesz, że to może być trudne zadanie. Dlatego chętnie Ci w tym pomożemy: nasi specjaliści wyjaśnią krok po kroku osobie nieobeznanej z komputerami, w jaki sposób używać danego sprzętu, a także wskażemy, na co uważać podczas korzystania z Internetu.

Jeśli masz jakiekolwiek inne problemy związane z konfiguracją sieci, siecią Wi-Fi lub szeroko pojętą konfiguracją Internetu, nie wahaj się – skontaktuj się z nami.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę