Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Porada telefoniczna 24h

Porada telefoniczna 24h i zdalna konserwacja – jak bezpieczne rozwiązać problem z komputerem?

 

porada telefoniczna 24hIstnieje wiele powodów, dla których nasza usługa komputerowa jest najbezpieczniejszą alternatywą dla problemów z komputerem:

Nie jesteś pewien, czy możemy pomóc? Po prostu zadzwoń!

Złośliwe oprogramowanie, wirusy i trojany, połączenia z drukarkami, kopie zapasowe danych, nowe komputery z systemem Windows lub Mac. Nasi eksperci radzą sobie praktycznie z każdym wyzwaniem. Nie tylko problemy związane z oprogramowaniem można rozwiązać dzięki sprawdzonej kombinacji wsparcia telefonicznego i zdalnej konserwacji. Nawet problemy z sprzętem, takich jak drukarki, skanery, kamery internetowe, klawiatury i myszy. Jesteśmy w stanie  skonfigurować przy użyciu pulpitu zdalnego wsparcia. Przywrócimy ustawienia sieciowe i zapory aby komputer znów działał prawidłowo.

Jeśli nie jesteś pewien, czy potrafimy poradzić sobie z twoim problemem z komputerem, zadzwoń do nas!. Wstępna konsultacja jest zawsze bezpłatna, oświecająca i daje pewność, jakie dalsze kroki są potrzebne w celu dokonania naprawy. W rzadkich przypadkach, w których zdalna konserwacja nie będzie możliwa przez naszego specjalistę udamy się do Ciebie pod wskazany adres by wykonać usługę. Fachowość i terminowość to nasza główna dewiza.

Pogotowie komputerowe Step-tech w Warszawie oferuje swoim klientom kompleksową obsługę problemów z komputerami. Dotyczy to między innymi odzyskiwania danych, usuwania wirusów, aktualizacji komputera i napraw notebooka. Ponadto, nasza firma informatyczna doradza również w zakresie zakupu nowego sprzętu i sprzedaje używane komputery w dobrym stanie. Ze względu na ustalone ceny, koszty zlecenia zawsze pozostają łatwe w zarządzaniu i przejrzyste.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę