Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Biznesowe wsparcie IT

Biznesowe wsparcie IT

biznesowe wsparcie itCzy obecnie otrzymujesz Twojej od firmy komputerowej najlepsze biznesowe  wsparcie IT?

Jeśli nie masz pewności, ile ochrony uzyskujesz, dlaczego nie zadzwonić dzisiaj do firmy Pogotowia Komputerowego Step-Tech? Już dziś nasz ekspert IT może odwiedzić Cię w Twoim miejscu pracy i przedstawić BEZPŁATNĄ wstępną ofertę, aby określić Twoje potrzeby.

Nasze kompleksowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb umowy o świadczenie usług informatycznych zaczynają się już od 200 zł. Dają pewność, że pomoc w tym samym dniu jest tylko kwestią  telefonu. Często możemy rozwiązać Twoje problemy poprzez zdalny dostęp do sieci, dzięki czemu nie musisz długo czekać na interwencję. Ten poziom usług jest zwykle dostępny tylko dla średnich i dużych firm o dużych budżetach dla IT. Zapewnimy Ci taki sam poziom wsparcia w przystępnej cenie.

Wszystkie systemy są zagrożone wirusami, złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami. Jeśli są podłączone do Internetu lub korzystają z plików pochodzących z zewnętrznych źródeł, takich jak klienci lub dostawcy. Jeśli nie masz ochrony i nie doświadczyłeś ataku, niestety nie jest to kwestia, czy, ale kiedy. Nasz zespół stale analizuje najnowsze zagrożenia i sprawdza najlepsze dostępne produkty, aby zapewnić najlepszą ochronę. Jesteśmy również w pełni na bieżąco z najnowszymi praktykami i standardami branżowymi. Możemy przeprowadzić ankietę dotyczącą Twojej instalacji i zarekomendować kroki w celu uzyskania pełnej ochrony.  Jeśli wcześniej Twój serwer został zainfekowany, postaramy się naprawić problem tak szybko, jak to możliwe, minimalizując jego wpływ na funkcjonowanie firmy.

KONSERWACJA LAPTOPA

Wielu użytkowników komputerów i laptopów nie zdaje sobie sprawy, że nowoczesny sprzęt elektroniczny wymaga konserwacji, aby posiadać maksymalną wydajność. Obejmuje to konserwację oprogramowania aby zapobiegać awariom i spowolnieniu systemu. Wszyscy znamy uczucie, gdy włączamy nowy komputer, który działa bardzo szybko. Niestety już kilka miesięcy później zawiesza się co drugi dzień. Będziemy przeprowadzać regularną konserwację komputerów i laptopów w celu zminimalizowania tych problemów. Dokonamy nie tylko aktualizacji oprogramowania, ale zrobimy też fizyczną konserwację. To zapewni między innymi wydajną pracę wentylatora, co sprawi, że komputer będzie działał szybciej, a jego żywotność będzie znacznie dłuższa.

Naprawa komputera

Zawsze możesz mieć pecha, a jeden z Twoich komputerów może się zepsuć. Nie ważne, czy jest to uszkodzenie fizyczne, czy awaria oprogramowania, zapewnimy wsparcie IT i zrobimy wszystko, by naprawić Twój sprzęt. Jeśli okaże się, że naprawa komputera jest nieopłacalna, możemy udzielić porady na temat wymiany urządzenia na nowe.

Networking

Zdolność do wymiany informacji wewnątrz firmowej sieci jest bardzo ważna. Często zaufany serwer nie jest już najlepszą, lub jedyną możliwą opcją opcją. Jest to szczególnie istotne, gdy firma ma pracowników zdalnych, niezależnie od tego, czy pracują oni w domu, czy są na przykład sprzedawcami w terenie. Będziemy analizować Twoje bieżące wymagania i wydawać zalecenia dotyczące najlepszego sposobu przechowywania i udostępniania danych przy zachowaniu ich bezpieczeństwa. Gdy zdecydujesz, które rozwiązania są dla Ciebie najlepsze, uruchomimy je tak szybko, jak to możliwe.

TWORZENIE kopiI zapasowEJ

Ponieważ tak wiele danych biznesowych jest przechowywanych w formie elektronicznej, konieczne jest utworzenie procedury tworzenia kopii zapasowych. Zapewnia ona możliwość przechowywania informacji poza siedzibą. Nie jest wskazane wykonywanie kopii zapasowej raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Najlepiej wykonywać kopie zapasowe raz na bieżąco. Istnieje spora ilość firm zapewniających takie usługi.

E-mail i domeny

Jesteśmy ekspertami od serwerów pocztowych i konfiguracji poczty e-mail według najnowszych standardów. Przedstawimy Ci różnicę między standardowymi rozwiązaniami, a systemami dedykowanymi dla usług e-mail. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, możemy skonfigurować ją z nazwą domeny i pakietem hostingowym. Następnie polecimy Ci usługi profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem wyjątkowych stron, w celu stworzenia dla Ciebie strony www.

Duże lub małe, możemy wesprzeć Twój biznes

Firma PC Serwis Step-Tech Warszawa  z przyjemnością wspiera Twój biznes bez względu na jego rozmiar. Jesteśmy dumni z naszego wyjątkowo wysokiego poziomu usług. Zawsze staramy się dostosować do twoich wymagań, niezależnie od tego, jakie mogą być.

Struktura cenowa naszego działu wsparcia IT:

Poziom 1 – do 4 komputerów

Opcja 2 – 5 – 9 komputerów

Poziom 3 – 10-15 komputerów

Opcja 4 – 16 i więcej komputerów

Ceny zaczynają się już od 400 zł!

W ramach stałej kwoty otrzymasz nieograniczone wsparcie IT przez 24 godziny na dobę.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu informatycznego, skontaktuj się dzisiaj z firmą Step-Tech Serwis Laptopów Warszawa, a my postaramy się jak najszybciej dotrzeć do Ciebie. Nie zapominaj, że oferujemy BEZPŁATNĄ ekspertyzę dotyczącą Twojej firmy, która pozwala określić Twoje wymagania.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę