Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Biznesowe wsparcie IT

Biznesowe wsparcie IT

 

Dostosujmy umowę wsparcia IT dla firm do twoich potrzeb

biznesowe wsparcie itCzy obecnie otrzymujesz od firmy komputerowej najwyższy poziom wsparcia IT dla biznesu? Jeśli nie masz pewności, ile wsparcia i ochrony uzyskujesz, dlaczego nie zadzwonić dzisiaj do firmy Pogotowia Komputerowego Step-Tech? Pozwól nam sprawić byś zapomniał o twoich systemach IT dzięki kompleksowej umowie o wsparciu IT. Jeden z naszych przyjaznych, profesjonalnych ekspertów może odwiedzić Cię w Twoim miejscu pracy. Przedstawić BEZPŁATNĄ wstępną ofertę, aby określić Twoje potrzeby.

Nasze kompleksowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb umowy o świadczenie usług informatycznych zaczynają się już od 200 zł. Dają pewność, że pomoc w tym samym dniu jest tylko kwestią  telefonu. Często możemy rozwiązać Twoje problemy poprzez zdalny dostęp do Twojej sieci. Dzięki czemu nie musisz długo czekać na interwencję. Ten poziom usług jest zwykle dostępny tylko dla średnich i dużych firm o dużych budżetach IT. My jesteśmy w stanie zapewnić taki sam poziom wsparcia małym firmom w przystępnej cenie.

Dzięki naszemu Kontraktowi wsparcia IT możesz skorzystać z:

Zajmujemy się większością problemów informatycznych i ale nie tylko…

Obsługa serwera

Pomyśl o zagrożeniu dla Twojej firmy i utracie produktywnego czasu. Jeśli spróbujesz otworzyć plik na serwerze i odkryjesz wiadomość nie znalezionego pliku lub nieznany kod błędu. Przydarzyło się to nam wszystkim w pewnym momencie! Sprawdzimy możliwości twojej sieci LAN i serwera na początku każdej umowy i przedstawimy zalecenia dotyczące wymagań sprzętowych, oprogramowania, bezpieczeństwa. A także tworzenia kopii zapasowych oraz dodatkowych rozwiązań ułatwiających pracę. Nawet jeśli stanie się najgorsze, a serwer zawiedzie, będziesz w dobrej sytuacji. My sprawimy, że szybko odzyskasz narzędzie swojej pracy dzięki naszej pełnej pomocy na miejscu, wiedząc, że koszty pracy są już pokryte.

Ochrona przed wirusami

Wszystkie systemy są zagrożone wirusami, złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami. Jeśli są podłączone do Internetu lub korzystają z plików pochodzących z zewnętrznych źródeł, takich jak klienci lub dostawcy. Jeśli nie masz ochrony i nie doświadczyłeś ataku, niestety nie jest to kwestia, czy, ale kiedy. Nasz zespół stale analizuje najnowsze zagrożenia i sprawdza najlepsze dostępne produkty, aby zapewnić najlepszą ochronę. Jesteśmy również w pełni na bieżąco z najnowszymi najlepszymi praktykami i standardami branżowymi. Możemy przeprowadzić ankietę dotyczącą Twojej instalacji i podać pełne zalecenie dotyczące tego, co musisz zrobić. Uzyskasz odpowiedni standard ochrony, a co ważniejsze, zachowasz ją w tym miejscu. Jeśli okaże się, że najgorsze i zarazisz się infekcją, będziemy na miejscu, aby naprawić problem tak szybko, jak to możliwe, zmniejszając jego wpływ na funkcjonowanie firmy.

Konserwacja

Wielu użytkowników komputerów i laptopów nie zdaje sobie sprawy, że nowoczesny sprzęt elektroniczny nadal wymaga konserwacji, aby zapewnić ich maksymalną wydajność. Obejmuje to konserwację oprogramowania / systemu, aby zatrzymać awarie i spowolnienie systemu. Wszyscy wiemy, jak to jest, gdy włączamy ten nowy komputer z jego szybkim ładowaniem i działaniem, a 6 miesięcy później trwa wiecznie, aby zacząć i zawiesza się co drugi dzień. Będziemy przeprowadzać regularną konserwację komputerów i laptopów w celu zminimalizowania tych problemów wraz z oprogramowaniem oraz fizyczną konserwacją, aby zapewnić wydajną pracę wentylatora itp. Nie tylko poprawia to wydajność sprzętu, ale także przedłuża jego żywotność.

Naprawa komputera

Bez względu na to, jak dobrze zajmujemy się twoimi komputerami, zawsze będzie taka sytuacja, gdy jeden z nich się zepsuje. Niezależnie od tego, czy jest to uszkodzenie maszyny, czy przypadkowe uszkodzenie oprogramowanie, będziemy u Ciebie by naprawiać i uruchamiać ponownie sprzęt bez dużych opłat. Jeśli zdarzy się najgorsze, a naprawa komputera jest nieopłacalna, możemy udzielić porady na temat wymiany urządzenia i usprawnić jego działanie oraz zintegrować go z istniejącym systemem.

Networking

Zdolność do dzielenia się informacjami wewnątrz organizacji jest obecnie bardzo ważna i często zaufany serwer plików nie jest już najlepszą opcją lub jedynym wymaganiem. Jest to szczególnie ważne, gdy firma ma pracowników zdalnych, niezależnie od tego, czy pracują oni w domu, czy sprzedawca w drodze. Możemy analizować Twoje bieżące wymagania i wydawać zalecenia dotyczące najlepszego sposobu przechowywania i udostępniania danych przy zachowaniu bezpieczeństwa danych. Gdy zdecydujesz, które rozwiązania są dla Ciebie najlepsze, uruchomimy je tak szybko, jak to możliwe.

Utworzyć kopię zapasową

Ponieważ tak wiele danych biznesowych jest przechowywanych w formie elektronicznej, konieczne jest utworzenie procedury tworzenia kopii zapasowych, która zapewnia wszystko i przechowywanie informacji poza siedzibą. Nie jest już dopuszczalną praktyką wykonywanie kopii zapasowej raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Możemy sprawdzić istniejące praktyki / metody i zalecić najlepsze praktyki. Wraz z rosnącą liczbą dostawców, którzy są w stanie bezpiecznie przechowywać informacje w Internecie, którzy wykonują w czasie rzeczywistym przyrostowe kopie zapasowe, jest to obecnie jedyny sposób, aby czuć się bezpiecznie.

E-mail i domeny

Jesteśmy ekspertami od serwerów pocztowych i konfiguracji poczty e-mail według najnowszych standardów branżowych. Pozwól nam pokazać różnicę między standardowymi systemami, które pochodzą z domen i dedykowanych usług e-mail. Za niewielką różnicę w kosztach nigdy nie wrócisz to starych rozwiązań, gdy poznasz różnicę. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, możemy skonfigurować ją z nazwą domeny i pakietem hostingowym z wiodącym w branży dostawcą usług internetowych. Następnie skierujemy Cię do firmy zajmującej się projektowaniem zaufanych stron internetowych w celu stworzenia zindywidualizowanej strony www.

Duże lub małe, możemy wesprzeć Twój biznes

Firma PC Serwis Step-Tech Warszawa  z przyjemnością wspiera Twój biznes bez względu na rozmiar. Jesteśmy dumni z naszego wyjątkowo wysokiego poziomu usług. Zawsze staramy się dostosować do twoich wymagań, niezależnie od tego, jakie mogą być.

Struktura cenowa naszego działu wsparcia IT:

Ceny zaczynają się od 400 zł  za firmę na miesiąc za poziom 1. Będziesz płacił stałą kwotę każdego miesiąca i otrzymujesz nieograniczone darmowe wsparcie IT.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy w rozwiązaniu jakiegokolwiek problemu informatycznego, skontaktuj się dzisiaj z firmą Step-Tech Serwis Laptopów Warszawa, a my postaramy się jak najszybciej dotrzeć do Ciebie. Nie zapominaj, że oferujemy BEZPŁATNĄ ekspertyzę dotyczącą Twojej firmy, która pozwala określić Twoje wymagania. Upewnimy się, że Twoje potrzeby są dokładnie spełnione.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę