Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis komputerowy Warszawa Tarchomin

serwis komputerowy warszawa tarchominStep-tech zapewnia profesjonalną naprawę – serwis komputerowy Warszawa Tarchomin, aktualizację i pomoc techniczną komputerów. Komputerów Mac i laptopów we wszystkich obszarach Warszawy. Świadczymy usługi dla użytkowników domowych i biznesowych. Tych poszukujących wysokiej jakości usług od przeszkolonych i doświadczonych specjalistów od naprawy laptopów, komputerów i komputerów Mac.

Nasze umiejętności – serwis komputerowy tarchomin

Nasi serwisanci mają umiejętności skutecznego rozwiązywania problemów i diagnozowania komputerowego. Mogą skutecznie naprawić komputery PC, laptopy i większość problemów z komputerami i oprogramowanie za pośrednictwem zdalnego wsparcia lub osobistej wizyty. Jeśli system nie może zostać naprawiony przez usługę zdalną wyślemy naszego profesjonalnego specjalistę Microsoft lub Apple Mac do Twoich drzwi. Naprawimy uszkodzony komputer tego samego dnia w Twoim domu lub biurze w dowolnym miejscu w WARSZAWIE.

Serwis komputerowy warszawa tarchomin

Nasi wykwalifikowani i certyfikowani technicy mogą obsługiwać i naprawiać wszelkiego rodzaju komputery. Takie jak Microsoft Windows, Apple Mac, komputery PC, laptopy, tablety i urządzenia All-in-One. Jeśli nasz inżynier IT będzie potrzebował dodatkowych części do naprawy, może nie być w stanie naprawić go w Twoim domu lub miejscu prowadzenia działalności. Technik zabierze Twój laptop do naszego serwisu w celu dokładniejszej diagnostyki i naprawy. Zwykle naprawa komputera i dostarczenie go do Ciebie zajmuje nam od 2 do 3 dni.

Najlepsza część? Nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór i dostawę.

Aby wszystko było proste i przyjemne, mamy łatwe do zrozumienia stałe stawki za naprawy bardzo typowych problemów. Mamy kilka wstępnie ustawionych pakietów usług naprawczych. Nasze uproszczone stawki są jednym z powodów, dla których jesteśmy znani jako firma, która zapewnia szybką realizację. Niezawodną i profesjonalną naprawę laptopów dla mieszkańców Warszawy.

Ponieważ jesteśmy tak pewni jakości naszej pracy, gwarantujemy usługę naprawy. Mamy zasadę „gwarancji naprawy lub brak opłaty”, co oznacza, że jeśli nasi doświadczeni inżynierowie nie mogą naprawić Twojego komputera, nie musisz nic płacić.

Dlaczego my – serwis komputerowy  Warszawa Tarchomin

Zostaliśmy uznani za najlepszą firmę naprawiającą komputery w pobliżu w przypadku lokalnych napraw laptopów, komputerów i problemów z MacBookami. Nasz serwis 24/7 oznacza, że możemy być z Tobą każdego dnia i o każdej porze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz technika komputerowego w dowolnym miejscu w Warszawie, czy w rejonach takich jak Bielany, Żoliborz, Bemowo, Wola, Tarchomin, Białołęka.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę