Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Instalacja komputerów i urządzeń

Usługi instalacji komputerów i instalacji urządzeń sieciowych

 

Czy kupiłeś niedawno nowy komputer lub oprogramowanie, tylko po to, aby zdać sobie sprawę, że masz teraz zadanie jego skonfigurowania? Dla niektórych proces ten może wydawać się przytłaczający. Nie marnuj dnia na frustrację, starając się wszystko połączyć – zamiast tego pozostaw instalację sprzętu w Serwisie Komputerowym Step-Tech . Nasi mobilni serwisanci są dostępni bezpośrednio z dojazdem do Twojego domu lub firmy na terenie Warszawy. Zamów usługę instalacji komputera Warszawa już dziś.

UsługA instalowania urządzeń

Nasza instalacja sprzętu komputerowego i instalacja oprogramowania obejmują:

Jeśli próbujesz samodzielnie zainstalować nowy komputer lub oprogramowanie, ale napotykasz na trudności, najlepiej zadzwoń do specjalisty. W naszym Pogotowiu Komputerowym Warszawa jesteśmy gotowi rozwiązać każdy zgłoszony problem. Nasi doświadczeni technicy są specjalnie przeszkoleni w zakresie serwisowania komputerów, więc gdy pojawia się kłopot, wiemy dokładnie, gdzie szukać rozwiązania.

Możemy skonfigurować Twój sprzęt komputerowy i zapewnić Ci dostęp do Internetu w mgnieniu oka. Ale nasza usługa nie kończy się tutaj. Możesz mieć inne elektroniczne gadżety, takie jak telefon komórkowy, tablet, Smart TV, audiowizualny, Xbox, itp., Które chcesz połączyć z komputerem i uruchomić w sieci domowej. W przypadku takich wymagań mobilny serwis komputerowy Bielany jest najbardziej dostępnym podmiotem.

Instalacja sprzętu komputerowego

Gratulujemy niedawnego zakupu nowego komputera, a także rozszerzamy nasze usługi instalacjikomputera, aby zainstalować i skonfigurować komputer lub laptop, zgodnie z zalecanymi ustawieniami, w celu optymalnego wykorzystania. Ustawienie sprzętu wykonane po raz pierwszy może zapobiec kłopotliwym sytuacjom.

Powszechnie zdarza się, że system operacyjny nieoczekiwanie się zawiesza. Chociaż możesz być w trakcie przesyłania ważnego pliku lub wykonywania zadania, wystarczy jeden nieoczekiwany wypadek, aby wprowadzić Cię w stan paniki. Możemy położyć bezkonkurencyjny koniec twojej frustracji.

Rozbudowa komputera Warszawa

Zanim zrobisz cokolwiek, zatrzymaj się i zastanów się, czy na Twoim komputerze jest coś cennego; w większości przypadków problemy te można naprawić, ale istnieje ryzyko utraty danych w procesie. Aby uniknąć katastrofy, najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty, który może rozwiązać problem – bez narażania plików na ryzyko.

Jeśli proces debugowania wymaga ponownej instalacji systemu operacyjnego, nie spieszymy się do działania bez tworzenia kopii zapasowych ważnych danych. Zapewniamy przywrócenie Twojego komputera do ustawień fabrycznych przy zachowaniu bezpieczeństwa danych.

Instalacja oprogramowania

Nie zawsze jest to tak proste, jak ładowanie oprogramowania na komputer i gotowość do pracy. Przed instalacją jakiegokolwiek nowego oprogramowania należy najpierw sprawdzić, czy jest ono zgodne z obecnym sprzętem – w przeciwnym razie próba instalacji może się nie udać.

Jeśli nie masz pewności, czy Twój komputer będzie obsługiwał oprogramowanie, którego oczekuje się na instalację, szybka konsultacja z naszym technikiem może pomóc. Zajmiemy się wszystkim, począwszy od sprawdzenia zgodności systemu z aktualizacją sterowników, w celu ułatwienia instalacji dowolnego oprogramowania, którego chcesz użyć.

Instalacja komputera biurowego

Jeśli prowadzisz działalność domową, możemy również pomóc w konfiguracji komputera i sieci domowej firmy, w tym w połączeniu z firmowym adresem e-mail (dla jednego lub wielu kont).

Chociaż możesz myśleć, że twoja stosunkowo niewielka firma nie może wykorzystać korzyści technologicznych, nasza usługa konsultacji może wypełnić tę lukę. Przeprowadzimy Cię przez różne aspekty technologiczne, które mogą znacząco pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz wykorzystać swój komputer i oprogramowanie, aby działał on dla Ciebie, nie tylko z Tobą.

Przeprowadzka biura? Nasi technicy są również dostępni do obsługi transferu, aby zapewnić bezpieczeństwo sieci lub danych nie są zagrożone po drodze.

Czy potrzebujesz pomocy jeden-na-jeden przy instalacji sprzętu, instalacji sprzętu komputerowego lub instalacji oprogramowania? Skontaktuj się dzisiaj z naszymi technikami z działu komputerów mobilnych, aby złożyć wizytę domową w rejonie Warszawy.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę