Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Instalacja komputerów i urządzeń

Usługi instalacji komputerów i instalacji urządzeń sieciowych

 

Czy kupiłeś niedawno nowy komputer lub oprogramowanie, a teraz musisz je teraz skonfigurować? Dla niektórych proces ten może wydawać się przytłaczający. Nie marnuj czasu na frustrację, starając się wszystko połączyć – zamiast tego zleć instalację w Serwisie Komputerowym Step-Tech . Nasi mobilni serwisanci są dostępni bezpośrednio z dojazdem do Twojego domu lub firmy na terenie Warszawy. Zamów usługę instalacji komputera Warszawa już dziś.

Usługa instalowania urządzeń

Nasze usługi instalacji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania obejmują:

Jeśli próbujesz samodzielnie zainstalować nowy komputer lub oprogramowanie, ale napotykasz na trudności, najlepiej zadzwoń do specjalisty. W naszym Pogotowiu Komputerowym jesteśmy gotowi rozwiązać każdy zgłoszony problem. Nasi doświadczeni technicy są specjalnie przeszkoleni w zakresie serwisowania komputerów, więc gdy pojawia się kłopot, wiemy gdzie szukać rozwiązania.

Możemy skonfigurować Twój sprzęt komputerowy i zapewnić Ci dostęp do Internetu w mgnieniu oka. To nie jedyna z naszych usług! Być może Twoje inne elektroniczne gadżety, takie jak telefon komórkowy, tablet, Smart TV, audiowizualny, Xbox,  wymagają połączenia z komputerem i uruchomić w sieci domowej. W takim przypadku serwis komputerowy Bielany zapewni Ci najszybsze wsparcie. Zadzwoń do nas już dziś!

Instalacja sprzętu komputerowego

Gratulujemy zakupu nowego komputera!

Pozwól, że pomożemy Ci skonfigurować Twój nowy komputer abyś mógł korzystać z optymalnej szybkości działania. Konfiguracja może pomóc w uzyskaniu lepszej wydajności sprzętu.

Czasami jest tak, że system operacyjny nieoczekiwanie się zawiesza. Możesz być właśnie w trakcie przesyłania ważnego pliku lub wykonywania zadania. Położymy kres Twojej frustracji optymalnie przygotowując sprzęt do pracy.

Rozbudowa komputera Warszawa

Zanim zrobisz cokolwiek, zatrzymaj się i zastanów się, czy na Twoim komputerze jest coś cennego; w większości przypadków problemy te można naprawić, ale istnieje ryzyko utraty danych. Aby uniknąć katastrofy, najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalisty, który może rozwiązać problem bez narażania plików na ryzyko.

Jeśli proces debugowania wymaga ponownej instalacji systemu operacyjnego, przystąpimy do działania bez tworzenia kopii zapasowych.Z przywrócenie Twojego komputera do ustawień fabrycznych przy zachowaniu bezpieczeństwa danych.

Instalacja oprogramowania

Przed instalacją jakiegokolwiek nowego oprogramowania należy najpierw sprawdzić, czy jest ono zgodne z obecnym sprzętem – w przeciwnym razie próba instalacji może się nie udać.

Jeśli nie masz pewności, czy Twój komputer będzie obsługiwał oprogramowanie, które planujesz wgrać, konsultacja z naszym technikiem może Ci pomóc. Zajmiemy się wszystkim, począwszy od sprawdzenia zgodności systemu z aktualizacją sterowników, w celu ułatwienia instalacji dowolnego oprogramowania.

Instalacja komputera biurowego

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w domu pomóc w konfiguracji komputera i sieci domowej firmy, w tym w połączeniu z firmowym adresem e-mail (dla jednego lub wielu kont).

Chociaż możesz uważać, że Twoja mała firma może nie wykorzystać korzyści technologicznych, przekonamy Cię że warto inwestować w nowoczesne urządzenia. Przeprowadzimy Cię przez różne aspekty technologiczne, które mogą znacząco pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz wykorzystać swój komputer i oprogramowanie, aby działał on dla Ciebie.

Czy właśnie teraz potrzebujesz pomocy przy instalacji sprzętu komputerowego lub oprogramowania? Skontaktuj się dzisiaj z naszymi technikami z działu komputerów mobilnych, aby Ci w tym pomóc.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę