Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Serwis laptopów – cennik

Serwis Laptopów – cennik


Nasz serwis laptopów działa szybko i sprawnie. Nasz profesjonalny serwis laptopów wykryje przyczynę usterki i naprawi ją w try miga za rozsądną cenę.

 

To istotne, ponieważ wśród użytkowników laptopów panuje często przekonanie, że naprawa Naprawa laptopakomputera tego typu nie ma sensu, ponieważ będzie kosztowała ona więcej lub tylko nieco mniej niż zakup nowego komputera, zwłaszcza w przypadku poważniejszych problemów. Warto jednak najpierw skonsultować się z serwisem laptopów i sprawdzić, jak będzie faktycznie.

Mój laptop nie działa

Co, gdy Twój laptop nie działa? Warto zacząć od sprecyzowania, co konkretnie nie działa. Rodzaje usterek występujących w laptopach mogą być różne – od zalanej klawiatury, przez źle funkcjonujące klawisze. Kończąc na klasycznych problemach z wirusami. Każdą z tych kwestii można spokojnie rozwiązać. Niektóre mogą zająć jedno popołudnie, a inne znacznie dłużej. Zwłaszcza w przypadku konieczności zamówienia nowych części do laptopa, jak np. nowa ładowarka czy klawisze. Rzetelna wycena naprawy sprawi, że będziesz wiedział, za co płacisz i w jakich widełkach może być ostateczna cena. Żadnych niespodzianek!

Jak naprawić laptopa?

Czasami laptop po prostu wolno chodzi lub przegrzewa się. To nie oznacza, że już nadaje się tylko do wyrzucenia! Wciąż może Ci jeszcze służyć przez wiele lat. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może być wyczyszczenie jego wnętrza. Jednak laptopy diametralnie różnią się od komputerów stacjonarnych. Jeśli chodzi o ich budowę, a co za tym idzie: dostanie się do ich wnętrza może być kłopotliwe i wymaga pewnej specjalistycznej wiedzy, którą dysponujemy. W środku laptopa można wyczyścić system chłodzenia i wymienić niektóre części, aby zapewnić maksymalny poziom ochłodzenia laptopa.

Aby przedstawić cennik serwisu laptopów warto wcześniej skonsultować się z naszym pracownikiem, który wstępnie zdiagnozuje możliwe problemy – zapraszamy do kontaktu.

Mam problem z laptopem

Masz zupełnie inny problem, który nie został wymieniony powyżej? Nie wahaj się, skontaktuj się z naszym serwisem laptopów. Nasz serwis powie Ci, w jaki sposób proponujemy go rozwiązać i ile Cię to wyniesie. Zapraszamy Warszawa Bemowo tel. 504 617 837

Zobacz także:

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę