Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis komputerowy warszawa Bielany

Serwis komputerowy warszawa BielanySerwis komputerowy Warszawa Bielany Dla naszych Klientów, którzy mieszkają w dzielnicy Warszawa Ursynów, mających problem z komputerem lub Laptopem. Przygotowaliśmy  ofertę, która  pomoże  rozwiązać Państwa problem.

Zadzwoń do nas jeszcze dziś i opowiedz nam, z czym jest problem? tel:  504 617 837

Po przeprowadzeniu krótkiej rozumowej i zdiagnozowaniu problemu jesteśmy w stanie zdecydować czy naprawa komputera odbędzie się na miejscu w siedzibie firmy,  mieszkaniu prywatnym czy też sprzęt trzeba będzie przywieść do naszego serwisu.

Serwis Komputerowy Warszawa Bielany

Oferujemy również przegląd i zabezpieczenie antywirusowe.

Standardowy przegląd komputera polega na dokładnym

Oraz przeskanowaniu systemu operacyjnego pod kątem problem z system Windows – nie zależnie od wersji.

Po przeglądzie komputera lub laptopa jesteśmy w stanie stwierdzić co dokładnie powoduje problem i proponujemy rozwiązanie. Wyjaśnimy, na czym polegała awaria oraz jasno wskażemy przyczynę problemu. Przy okazji doradzimy również, w jaki sposób dbać o sprzęt i nie doprowadzać do podobnych sytuacji.

Serwis komputerowy – Ochrona antywirusowa i odwirusowywanie

Gdy korzystamy z komputera często jest tak, że nasz komputer spowalnia swoje działania, niespodziewanie wyświetla okienka różnych programów oraz niechciane reklamy.

W przypadku poważniejszych sytuacji komputer zawiesza się, nie można go uruchomić. Główną przyczyną takiego zachowania komputera jest najprawdopodobniej infekcja przez wirusa komputerowego. Zadaniem takiego wirusa jest wyprowadzania informacji na temat użytkownika, rzadziej uszkodzenia sprzętu.

Jeśli zauważyłeś wyżej wymienione objawy, najlepiej wyłącz komputer od i zgłoś się do nas. Nasz serwis oczyści komputer z wirusów oraz zainstaluje nowy program antywirusowy do blokady przed nie chcianym oprogramowaniem.

Serwis laptopów – serwis komputrerowy Warszawa BIelany

Wymiana uszkodzonego laptopa na nowy sprzęt to poważny wydatek. Na szczęście nie musisz się na niego decydować. Jeśli Twój sprzęt komputerowy uległ uszkodzeniu, my naprawimy go profesjonalnie i niedrogo. Nasz serwis laptopów obsługuje niemal wszystkie największe marki, w tym ASUS, HP, Toshiba, Acer, Samsung, czy Apple.

Serwis laptopów Warszawa – w czym Ci pomożemy?

Pomagamy naszym klientom nie tylko przy drobnych naprawach, ale również w przypadku poważniejszych awarii. Serwis laptopów Warszawa Bielany to między innymi naprawy elektroniczne. Dotyczą one przede wszystkim napraw płyty głównej, wymianu układu BGA czy programowania układu BIOS i KBC. Jesteśmy w stanie pomóc również przy zalaniu laptopa. W profesjonalny sposób oczyścimy go, tak aby mógł sprawnie funkcjonować.

W wykonujemy naprawy elementów obudowy. Dotyczy to między innymi wymiany matrycy, czy też klawiatury w laptopie. Chętnie pomagamy także w przypadku poważniejszych uszkodzeń jak wyłamanie klapy czy uszkodzenie wentylatora.

Serwis laptopa – naprawa oprogramowania i odzyskiwanie danych

To jednak nie wszystko. Nasz serwis laptopów zajmuje się również naprawą oprogramowania. Obejmuje to między innymi instalację oraz naprawę systemu Windows. Tworzymy i zabezpieczymy również kopie danych, odzyskanych z uszkodzonego sprzętu. Z takim problem borykają się przede wszystkim firmy, które w przypadku uszkodzenia sprzętu komputerowego nie chcą stracić najważniejszych danych. Nasi specjaliści pomogą również tym, którzy chcą odwirusować swój komputer lub wykonać aktualizację BIOS.

Serwis laptopów Warszawa Bielany to również wsparcie przy awarii dysku twardego – jednej z najczęstszych przyczyn awarii komputera. W takich przypadkach najpierw oceniamy szanse na odzyskanie utraconych danych, a następie podejmujemy próbę wykonania ich kopii. Dotyczy to zarówno komputerów, z których przypadkowo wykasowano ważne pliki, jak i laptopów, które zostały uszkodzone.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę