Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Pogotowie komputerowe Warszawa- o firmie

Pogotowie komputerowe Warszawa – o firmie

 

Kiedy komputer odmówi posłuszeństwa…
Nie czekaj, dzwoń na pogotowie komputerowe!

 

pogotowie komputerowe warszawaStep-Tech – całodobowe pogotowie komputerowe Warszawa
Sprzęt elektroniczny lubi się psuć w najmniej odpowiednim momencie, połączenie internetowe potrafi się zerwać i już nie podnieść, a wirusy… te to dopiero potrafią namieszać. Na szczęście nie wszystko stracone.

Nasz serwis komputerowy w Warszawie świadczy usługi IT dla firm. Zajmuje się naprawą różnego rodzaju usterek związanych z komputerami, laptopami, urządzeniami mobilnymi, a także sieciami internetowymi. Szybko reagujemy na każde zgłoszenie i wysyłamy ekipę dyżurującą, by natychmiast zajęła się problemem.

Oprócz pogotowia komputerowego, prowadzimy również usługi konserwacji i naprawy komputerów oraz laptopów. Warszawa ul. Wólczyńska 67 – tam znajduje się siedziba firmy. Możesz przyjść do nas, zostawić sprzęt, a my zajmiemy się nim i przywrócimy go do życia. Wyczyścimy wnętrze jednostki centralnej i podzespoły, wymienimy lub zreperujemy zepsute części, a ponadto znacząco przyspieszymy Twojego peceta. Możemy także zająć się optymalizacją systemu, odwirusowaniem, archiwizacją danych lub ich odzyskaniem z zepsutego dysku twardego.

Na początku zawsze wykonujemy diagnostykę sprzętu, a następnie określamy szacunkową wycenę. Dopiero gdy dowiesz się, w czym tkwi problem i ile to będzie kosztować, podejmujesz decyzję o wykonaniu usługi. Serwis komputerowy Warszawa gwarantuje szybką naprawę, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Zawsze wyceniamy pracę indywidualnie, biorąc pod uwagę sugestie klienta i jego możliwości finansowe.

 

Pamiętaj!
Dojazd na terenie Warszawy, diagnostyka oraz wycena są DARMOWE. Jeśli nie zdecydujesz się na nasze usługi, nie ponosisz żadnych kosztów.

Oferta dla firm

Step-Tech naprawa komputerów i laptopów Warszawa, proponuje także usługi doradztwa w zakresie wyboru sprzętu dla firm, odzyskiwania danych, instalacji, optymalizacji i konfiguracji oprogramowania, budowy sieci internetowych oraz zarządzania serwerami. To tylko część z naszych możliwości. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poproś o szczegółową ofertę.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Serwis komputerowy Warszawa – korzyści ze współpracy

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę