Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis komputerowy Warszawa Bemowo

Serwis komputerowy Warszawa Bemowo Dla naszych Klientów, którzy mieszkają w dzielnicy Warszawa Ursynów, mających problem z komputerem lub Laptopem. Przygotowaliśmy specjalną ofertę:

Zadzwoń do nas jeszcze dziś i opowiedz nam z czym jest problem? tel:  504 617 837

Po przeprowadzeniu krótkiej rozumowej i zdiagnozowaniu  problemu, jesteśmy wstanie zdecydować czy naprawa komputera odbędzie się na miejscu w siedzibie firmy,  mieszkaniu prywatnym czy też sprzęt trzeba będzie przywieść do naszego serwisu.

Serwis komputerowy Warszawa Bemowo

Oferujemy również przegląd i zabezpieczenie antywirusowe.

Standardowy przegląd komputera polega na dokładnym:

Oraz przeskanowaniu systemu operacyjnego pod kątem problem z system Windows – nie zależnie od wersji.

Po przeglądzie komputera lub laptopa, jesteśmy wstanie stwierdzić co dokładnie powoduje problem i proponujemy rozwiązanie. Wyjaśnimy, na czym polegała awaria oraz jasno wskażemy przyczynę problemu. Przy okazji doradzimy również, w jaki sposób dbać o sprzęt i nie doprowadzać do podobnych sytuacji.

Serwis komputerowy Warszawa Bemowo – Ochrona antywirusowa i odwirusowywanie

Gdy korzystamy z komputera często jest tak, że nasz komputer spowalnia swoje działania, nie spodziewanie wyświetla okienka różnych programów oraz nie chciane reklamy.

W przypadku bardziej poważniejszych sytuacji, komputer zawiesza się, nie można go uruchomić. Główną przyczyna takiego zachowania komputera jest najprawdopodobniej infekcja przez wirusa komputerowego. Zadaniem takiego wirusa jest wyprowadzania informacji na temat użytkownika, rzadziej uszkodzenia sprzętu.

Jeśli zauważyłeś wyżej wymienione objawy, najlepiej wyłącz komputer od i zgłoś się do nas. Nasz serwis oczyści komputer z wirusów oraz zainstaluje nowy program antywirusowy do blokady przed nie chcianym oprogramowaniem.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę