Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Instalacja podzespołów komputerowych

Instalacja i konfiguracja podzespołów

 

Często przyspieszenie powolnego komputera można uzyskać po prostu przez aktualizację kilku podstawowych części – jak pamięci (RAM), dysku twardego i procesora.instalacja podzespołów

Nasz Serwis Komputerowy Warszawa może przejrzeć Twoje komputery i określić, które części  mogązostać wymienione, aby zapewnić Ci najlepszą wydajność.

Pamięć RAM

Aktualizacje pamięci to najszybsza metoda, aby zwiększyć wydajność komputera. Jednak nie można po prostu podłączyć dowolnego rodzaju pamięci RAM. Każdy komputer wymaga określonego typu i ma limit dostępnych kości, zarówno w odniesieniu do wielkości modułu, jak i całkowitej pojemności systemu.

Twardy dysk

Dysk twardy to kolejny element, na którego wymianie możesz skorzystać. Wzrost wydajności można uzyskać, zamieniając go na model o większej pojemności. Najlepiej by pliki na dysku nie wypełniały więcej niż 75% jego całkowitej powierzchni, bo w innym przypadku komputer może działać bardzo wolno lub nawet ulec awarii.

Możemy zainstalować i skonfigurować system operacyjny na nowym dysku twardym,importować a także wszystkie dane z Twojego poprzedniego dysku i przenieść je w całości.

Nasz Serwis Komputerowy Bielany poleca dyski SSD jako niezwykle szybkie, nie awaryjne nośniki danych nowej generacji.

Procesor

Wymiana procesora może przynieść znaczące korzyści w lepszej wydajności.Generalnie taka operacja może kosztować więcej niż rozbudowa pamięci RAM lub wymiana dysku twardego.

Inne podzespoły

Od czasu do czasu może być konieczne dodawanie nowych komponentów do komputera lub zastępowanie niedziałających – Pogotowie Komputerowe Bielany może wykonać pracę za Ciebie w mgnieniu oka.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę