Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Instalacja podzespołów komputerowych

Instalacja i konfiguracja podzespołów

 

Często przyspieszenie powolnego komputera można zrobić po prostu przez aktualizację kilku podstawowych składników – najczęściej pamięci (RAM), dysku twardego i procesora.instalacja podzespołów

Nasz Serwis Komputerowy Warszawa może przejrzeć Twoje komputery i określić, które części (jeśli występują) mogą zostać zmodernizowane, aby zapewnić Ci najlepsze ogólne zyski.

Pamięć RAM

Aktualizacje pamięci to najszybsza metoda, aby zwiększyć wydajność komputera. Jednak nie można po prostu podłączyć dowolnego rodzaju pamięci RAM, którą można leżeć; każdy komputer wymaga określonego typu i ma określony limit akceptacji. Zarówno w odniesieniu do wielkości modułu, jak i całkowitej pojemności systemu.

Twardy dysk

Dysk twardy to kolejny składnik, który często może skorzystać na wymianie. Wzrost wydajności można uzyskać, przełączając się na model o większej liczbie obrotów, a także zmniejszając ilość wykorzystywanej przestrzeni. Nierozsądnie jest pozwolić, aby twój dysk twardy wypełnił ponad 75% jego całkowitej pojemności, ponieważ spowolni szybkość pobierania danych i może spowodować awarię.

Możemy zainstalować i skonfigurować system operacyjny na nowym dysku twardym. Zaimportować wszystkie dane lub utworzyć klon starego dysku twardego i zmigrować go w całości.

Nasz Serwis Komputerowy Bielany poleca dyski SSD jako niezwykle szybkie, nie awaryjne nośniki danych nowej generacji.

Procesor

Aktualizacja procesora może przynieść znaczące korzyści w wydajności, ale mniej urządzeń będzie kwalifikowało się do tej procedury. Generalnie będzie też kosztować więcej niż rozbudowa pamięci RAM lub wymiana dysku twardego.

Inne podzespoły

Może być konieczne od czasu do czasu dodawanie nowych komponentów do komputera lub zastępowanie niedziałających – Pogotowie Komputerowe Bielany może wykonać pracę za Ciebie w mgnieniu oka.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę