Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Konfiguracja routerów wifi i sieci

Konfiguracja sieci

 

konfiguracja sieci

Konfiguracja sieci często może być uciążliwa dla nietechnicznych użytkowników komputerów. Zwłaszcza, że od ​​Windows 7 kompletnie przebudowano sposób działania sieci poprzez wprowadzenie „HomeGroups” i innych nowych funkcji. Pozwól by nasz serwis pc Step-Tech rozwiązał wszelkie problemy z Twoją siecią.

Nasz Serwis Komputerowy Step-Tech może Ci pomóc:
Udostępnianie plików

Włączenie udostępniania plików może być trudne w nowym Centrum sieci i udostępniania w Windows, a nawet w przypadku, gdy wszystkie komputery nie korzystają z tego samego systemu operacyjnego. Skontaktuj się z nami by uzyskać wsparcie w tej konfiguracji i zapomnij jakie to trudne.

Bezpieczeństwo sieci

Czy twoi sąsiedzi kradną przepustowość? Ważne jest, aby upewnić się, że sieć bezprzewodowa jest zabezpieczona za pomocą szyfrowania typu WPA2. Nawet jeśli używasz starszego stylu szyfrowania WEP, twoja sieć może nie być odpowiednio zabezpieczona. Możemy opcjonalnie skonfigurować zaporę i adresowanie MAC, aby zapewnić dodatkową ochronę.

Ustawienia routera

Konfigurowanie ustawień routera, takich jak przekierowania portów, jest często konieczne w przypadku niektórych rodzajów gier online, połączeń peer-to-peer i innych operacji.

Cennik – Pogotowie Komputerowe Warszawa
Kontakt z naszym Serwisem Laptopów Warszawa

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę