Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Niebieski ekran błędu

Niebieski Ekran Błędu

 

niebieski ekran błęduBłędy niebieskiego ekranu pojawiają się, gdy system operacyjny Windows wykryje poważny błąd. System operacyjny zatrzyma się awaryjnie gdy jego krytyczne dane uległy uszkodzeniu. Również gdy oprogramowanie Windows wykryje, że uruchamianie sprzętu nie powiodło się w sposób niemożliwy do pominięcia. Błąd niebieskiego ekranu może pojawić się po zainstalowaniu nowego sprzętu lub oprogramowania. Błędy STOP są zwykle związane ze sprzętem lub sterownikami, co powoduje, że komputer przestaje odpowiadać, aby zapobiec uszkodzeniu sprzętu. System operacyjny Windows zatrzyma się, a informacje diagnostyczne zostaną wyświetlone na niebieskim ekranie. Nie ma żadnych prostego wyjaśnienia przyczyny występowania błędów Stop (znany też jako niebieski ekran lub błąd awaryjny). Może wymagać zaangażowania wielu różnych czynników.

Popularne Komunikaty błędów (STOP) w Windows
Inne typowe błędy STOP

Inny poważny komunikat o błędzie pojawiający się podczas uruchamiania to Smwdm.sys, ccApp.exe nie odpowiada, HTTP.SYS, USBUHCI.sys, CSRSS.exe, EAPS2KBD.sys, Delprot.sys, SRVLOC.sys, SAVRT.SYS, AGRSM. sys i Ati3d1ag.dll.

Niebieski ekran lub komunikat o błędzie STOP, Rozwiązywanie problemów

W firmie Step-Tech Pogotowie laptopów Warszawa nasi doświadczeni technicy mają odpowiednią wiedzę na temat rozwiązywania typowych problemów związanych z oprogramowaniem i zatrzymaniem sterowników, a także w rozwiązywaniu  wszelkich awarii. Wiemy, dlaczego pojawiają się komunikaty o błędach, jak je rozróżnić i jak rozwiązać typowe komunikaty gdy już wystąpią na Twoim komputrze. Możemy rozwiązywać i naprawiać błędy niebieskiego ekranu (STOP) dla wszystkich komputerów Dell, Toshiba, Apple, Asus, IBM, HP, Gateway, Fujitsu, Lenovo, Sony, Compaq, Acer, Alienware, Packard Bell, Siemens, Advent i Modele notebooków eMachines.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Step-Tech Serwis laptopów z siedzibą w Warszaw oferuje kompleksową usługę w zakresie naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Usługa może zostać wykonana w tym samym dniu. Prześlij nam wiadomość e-mail na adres kontakt@pogotowie-komputery.pl lub zadzwoń do nas pod numer 504 617 837, aby skutecznie naprawić błędy niebieskiego ekranu komputera przenośnego. Nasze centrum napraw otwarte jest cały tydzień przez całą dobę.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę