Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis laptopów to nasza pasja!

Serwis laptopów – doświadczeni fachowcy to my!

 

W naszym serwis komputerowy Warszawa Wola oferujemy usługi naprawy komputerów na terenie całego miasta i okolic. Serwis laptopów Warszawa Bielany są ekspertami w dziedzinie naprawy komputerów domowych i biurowych w tym samym dniu. Odbieramy telefon od Ciebie i zwykle umawiamy się na wizytę w ciągu dwóch godzin od twojego połączenia.

Z silną wiarą w korzystanie z ekspertów w swojej dziedzinie oferujemy najwyższy możliwy poziom obsługi klienta. Jesteśmy mocno zaangażowani w oferowanie wspaniałych usług w rozsądnych cenach.

laptop

Niezależnie od komputera PC lub Mac, czy to laptopa, komputera stacjonarnego czy notebooka, nasi przeszkoleni technicy oceniają problem z komputerem, a następnie go naprawiają.
Nie ma znaczenia, czy jest to problem sprzętowy czy programowy. Znajdziemy przyczynę podstawową i zaoferujemy najlepsze, najbardziej opłacalne rozwiązanie. Zajmujemy się wszystkim sprzętem komputerowym: laptopami, drukarkami, routerami, urządzeniami WiFi i sprzętem sieciowym. Wszystko to możemy zdiagnozować i naprawić w miarę możliwości.

15 lat doświadczenia dały naszym specjalistom wiedzę, aby zapewnić najlepszą jakość usług naprawczych na obszarze Warszawy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie komputerów nasi serwisanci i projektanci systemów posiadają szeroką wiedzę IT.  Naprawią najpoważniejsze problemy ze sprzętem i oprogramowaniem.

Z powodu awarii dysku twardego, wirusów, przejęcia przeglądarki, niskiej wydajności, blokowania komputera, wyskakujących reklam, braku pamięci, bezpieczeństwa zapory ogniowej, Serwis Step-Tech zapewni, że komputer zostanie naprawiony z powrotem do działającego stanu z najwyższą precyzją.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, możemy wysłać technika do twojego domu,  kiedy tylko chcesz. Obowiązują standardowe stawki za wezwanie, zadzwoń po szczegóły.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy w zakresie:

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę