Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Komputery Apple

Naprawa Urządzeń Apple

 

Niezależnie od problemów, które napotykasz na komputerze iMac, iPadzie lub MacBooku, jesteśmy tutaj, aby pomóc w naprawach lub uaktualnieniach systemu.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy też jesteś użytkownikiem domowym, nasze Pogotowie Komputerowe Warszawa oferuje Ci pełną obsługę i oferuje takie samo rozwiązanie brak naprawy brak kosztów.

Serwis Laptopów Warszawa Step-Tech może spróbować rozwiązać wszystkie rodzaje problemów ze sprzętem w systemie Mac, bez względu na to, czy chodzi o awarię twardego dysku, problemy z pamięcią RAM, problemy z logiką, czy też komputer wydaje się całkowicie martwy.

Macbooki

Jeśli masz uszkodzony ekran lub obudowę na Macbooku, jesteśmy w stanie naprawić większość szkód.

Problemy z systemem Mac OS

Chociaż nie jest to powszechne, komputery Mac mogą cierpieć na problemy z systemem operacyjnym i możemy rozwiązać wszystkie rodzaje problemów.

Spowolnienia systemowe

Wraz z wiekiem systemu Mac możesz zauważyć, że wykonywanie takich zadań, jak otwieranie aplikacji i stron internetowych, trwa dłużej. Ponownie jesteśmy w stanie pomóc przywrócić ją do prędkości.

Aktualizacje systemu

Nowsze programy wymagają coraz większej ilości pamięci RAM i zaskakuje, jak szybko możesz zapełnić swój dysk twardy zdjęciami, muzyką i filmami. Możemy łatwo zaktualizować pamięć RAM w Twoim systemie i zaktualizować ją do większego dysku twardego bez konieczności ponownej instalacji całego oprogramowania.

Dyski Solid State Drive

Jeśli Twój Macbook lub Imac działają wolno, możemy uaktualnić istniejący wewnętrzny dysk twardy o nowy, bardziej niezawodny dysk SSD. Z pewnością zauważysz różnicę w prędkości od razu, Twoja maszyna będzie działać szybciej, niż gdy była zupełnie nowa. Możemy sklonować twój dysk, ponieważ będzie wyglądał dokładnie tak, jak przed aktualizacją, aż 6 razy szybciej!

Odzyskiwanie danych

Dane można w większości przypadków odzyskać z usuniętych, uszkodzonych lub uszkodzonych dysków twardych. Koszty tej usługi różnią się w zależności od procesów odzyskiwania, które być może będziemy musieli zastosować. Otrzymasz prognozę na wszelkie dodatkowe koszty.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę