Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Komputery Apple

Naprawa Urządzeń Apple

 

Niezależnie od problemów, które napotkają Twoje Komputery Apple iMac, iPadzie lub MacBooku, możemy pomóc Ci w naprawach lub uaktualnieniach systemu.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność gospodarczą, czy używasz komputera w domu, nasze Pogotowie Komputerowe Warszawa oferuje Ci pełną obsługę i zapewnia kompleksowe rozwiązania.

Serwis Laptopów Warszawa Step-Tech rozwiąże wszystkie rodzaje problemów ze sprzętem w systemie Mac, bez względu na to, czy chodzi o awarię twardego dysku, czy problemy z pamięcią RAM.

Macbooki

Podejmiemy się naprawy uszkodzonego ekranu lub obudowy na Macbooku. Jesteśmy w stanie zreperować większość szkód powstałych mechanicznie, ale czasami naprawa nie jest możliwa i konieczna będzie wymiana sprzętu. W tym również pomożemy!

Problemy z systemem Mac OS

Chociaż nie jest to częste, również i komputery Apple mogą mieć problemy z systemem operacyjnym. Rozwiążemy wszystkie ich rodzaje!

Spowolnienie systemU

Wraz z wiekiem komputera z systemem Mac możesz zauważyć, że wykonywanie takich zadań jak otwieranie aplikacji i stron internetowych trwa dłużej. Tutaj także jesteśmy w stanie pomóc przywrócić odpowiednie działanie.

Aktualizacje systemu

Nowsze programy wymagają coraz większej ilości pamięci RAM. Bardzo szybko możesz zapełnić swój dysk twardy zdjęciami, muzyką i filmami. Możemy dodać pamięć RAM w Twoim komputerze oraz wymienić Twój dysk twardy na taki o większej pojemności bez konieczności ponownej instalacji całego oprogramowania.

Dyski Solid State Drive

Jeśli Twój Macbook lub iMac działa wolno, możemy wymienić dysk twardy na nowy, bardziej niezawodny dysk SSD. Z pewnością natychmiast zauważysz różnicę w prędkości! Twoja maszyna będzie działać szybciej, niż wtedy gdy była zupełnie nowa. Skopiowanie dysku zagwarantuje, że zachowasz wszystkie swoje dane.

Odzyskiwanie danych

Dane z uszkodzonych dysków twardych można w większości przypadków odzyskać. Koszty tej usługi różnią się w zależności od procesów odzyskiwania, które będziemy musieli zastosować. Poinformujemy Cię, jeśli konieczne będą dodatkowe opłaty.

Skontaktuj się z naszym serwisem już teraz!

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę