Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Naprawa gniazda zasilania laptopa

Naprawa gniazda zasilania

 

naprawa gniazda zasilaniaJeżeli przydarzył się Państwu problem z gniazdem zasilania, zapraszamy do naszego serwisu na wymianę. Naprawy wykonujemy szybko oraz przy użyciu oryginalnych części zamiennych co gwarantuję długą i niezawodną pracę.

O spięcie w gnieździe zasilającym nie trudno, wystarczy włożyć wtyczkę do gniazda, a zwarcie może spowodować się samoistnie.

Nasze usługi serwisowe są szybkie i profesjonalne. Jeżeli posiada, któreś z w/w uszkodzeń, zgłoś się do naszego serwisu po pomoc i poradę dotyczącą jego naprawienia.

W naszym serwisie laptopów Warszawa powszechnie spotykana awaria w przypadku laptopów, jest problem z zerwaniem lub odłączeniem gniazda zasilania. Ten problem może być spowodowany niepoprawnym wyjęciem kabla sieciowego z wtyku zasilania laptopa lub po poruszeniu go w górę i w dół przez dłuższy czas. Taka sytuacja wymaga całkowitego zastąpienia go nową częścią. Cały czas rozwiązujemy ten problem z naprawą komputera.

Jak to robimy?:
Mój laptop ładuje się, ale muszę trzymać wtyczkę pod kątem.

Prawdopodobnie jest obluzowany wtyk zasilania w laptopie lub wewnętrzne połączenie gniazda. Czasami jest to połączenie z płytą główną, na której pęka złącze lutownicze. W obu przypadkach wymiana gniazda rozwiązuje problem. Pilnujemy, aby nowy wtyk był bardziej odporny na ruch w przyszłości.

Plastik wokół gniazdka zasilania jest zepsuty, czy można to naprawić?

Upadek lub inna siła powoduje awarię obudowy w tym awarii gniazda. W konsekwencji czego powstaje zerwanie nie tylko modułu zasilania, ale również plastikową osłonę wokół gniazda zasilania laptopa. W takich przypadkach będziemy oferować opcje zabezpieczenia gniazda zasilania za pomocą istniejącej plastikowej obudowy.

Mój laptop ładuje się za pomocą zasilacza sieciowego mojego znajomego

Taką sytuację powoduje problem ze złym zasilaczem, a nie samym wtykiem. Możemy ustalić dokładną przyczynę za pomocą naszej diagnostyki. Jeśli jest to zasilacz, poinformujemy Cię o kosztach jego wymiany.

Ile kosztuje wymiana gniazda (naprawa) zasilania w laptopie?

W większości przypadków cena nie przekracza 150 zł. Jeżeli chodzi o naprawę do tej ceny należy dodać cenę gniazda, która zwykle znajduje się w przedziale 30-100 . Jak widać większą część opłaty pochłania czas poświęcony na prawidłowe uporanie się z usterką.

Czy stracę swoje dane?

Bardzo starannie obchodzimy się z wszystkimi komputerami, które naprawiamy. Podczas wymiany zasilacza laptopa, w ogóle nie dotykamy twoich danych. W większości przypadków podczas demontażu musimy wyjąć dysk twardy z laptopa. Po zabraniu komputera od naszego pogotowia laptopów Warszawa możesz być pewien, że otrzymasz wysokiej jakości usługi.

Na koniec

Wiemy, jak ważny jest twój laptop dla Ciebie. I nie tylko dla twojego biznesu. Maszyny domowe, maszyny robocze i maszyny, które je wykonują – naprawiamy je wszystkie. I naprawiamy je, kiedy tego potrzebujesz. Jeśli Twoja maszyna zawiedzie w dniu poprzedzającym duże zlecenie, będziemy u Ciebie tak szybko jak to możliwe, aby przywrócić działanie laptopa. Nasz zespół naprawy laptopów działa dzień i noc, aby wykonać swoją pracę.

Oferujemy usługi wieczorne i weekendowe dla wszystkich pilnych problemów z laptopem, bez względu na to, czym one są. Więc jeśli nie możesz czekać do rana, nie rób tego. Podnieś telefon i zobacz, jak wygląda wymiana wtyczki sieciowej . I wróć do oglądania swojego ulubionego programu, komponowania następnego arcydzieła lub porządkowania maili roboczych na rano.

 

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę