Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Audyt IT Warszawa

Audyt IT w Warszawie

 

audyt it warszawaZAMÓW AUDYT IT DLA FIRMY

Audyt IT pozwoli Ci upewnić się, że Twoje systemy informatyczne działają najlepiej, jak to tylko możliwe. Porozmawiaj z naszymi specjalistami i zamów audyt IT. Dokonamy analizy istniejących rozwiązań sprzętowych i programowych wraz z zaleceniami dotyczącymi przyszłych zakupów, aktualizacji i możliwości dodatkowych zabezpieczeń.

WSPARCIE DLA IT W WARSZAWIE

Poprawa istniejących systemów jest jedną z głównych ról naszego komputerowego wsparcia IT w Warszawie. Zaczynamy od przeglądu Twoich zasobów i sprawdzenia, w jaki sposób można je ulepszyć. Przyjrzymy się każdemu sprzętowi i licencjom na oprogramowanie. Następnie opracujemy plan ulepszeń zgodny z Twoim budżetem. Możemy dostarczyć działania audytu informatycznego tak kompleksowe, jak pełne przeprojektowanie systemu lub tak proste, jak polecenie Ci darmowego programu antywirusowego.

Audyt IT dla firm

Profesjonalny audyt IT zaczyna się od rozmowy z Tobą. Musimy wiedzieć, jakie są Twoje obecne i przyszłe wymagania, zanim zaczniemy zalecać sposoby przeprojektowania lub budowy sieci twardych i programowych. Nasz zespół ds. Audytu IT nigdy nie będzie naciskał na to, aby Twój system kosztował więcej, niż wynosi Twój budżet. Jako dostawca wsparcia IT w Warszawie, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie oprogramowanie dla Twojej firmy.

Kontrola bezpieczeństwa biznesowego

Złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące i tradycyjne wirusy są znanymi zagrożeniami dla małych i średnich firm – dlatego tak ważne jest, aby oprogramowanie posiadało aktualną licencję. Istniejemy po to, by pomóc Ci być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami i dobrać najlepsze programy antywirusowe dla Twoich potrzeb biznesowych. Jako wsparcie IT Warszawa będziemy również mieć oku na twoje licencje na oprogramowanie. Otrzymasz gwarancję tego, że Twoja firma nie będzie narażona na ataki hakerskie w związku z brakiem odpowiednich programów.

Zwiększenie wydajności systemu przy ograniczonym budżecie

Audyt IT zapewnia możliwość poprawienia wydajności systemów biznesowych bez dokonywania drogich zakupów. Część systemów informatycznych w biznesie nie działa efektywnie przez nieodpowiednie projektowanie sieci. Sytuacja tylko pogarsza się wraz z upływem czasu kiedy wprowadzane są dodatki do konfiguracji. Nasi specjaliści sieciowi i eksperci od spraw bezpieczeństwa biznesowego mogą przeprowadzić pełny audyt zasobów informatycznych w firmie. Wyeliminujemy wszelkie problemy i przekonfigurujemy elementy sieci, które były na oryginalnym systemie. Efektem naszej pracy będzie optymalne działanie Twoich systemów informatycznych.

Od kabli po smartfony – wiemy co jest dla Ciebie najlepsze

Czy potrzebujesz nowego sprzętu w firmie? Dopasujemy nowe urządzenia do Twojego budżetu! Polecimy Ci najlepsze komputery, smartfony i kable sieciowe, dzięki czemu uzyskasz znakomity stosunek jakości do ceny. Rekomendujemy tylko oprogramowanie, z którego sami korzystamy. Jako niezależna firma informatyczna w Warszawie, możemy polecić oprogramowanie, które jest najlepsze dla Twojej firmy. Nie jesteśmy związani żadnymi relacjami z dystrybutorami ani deweloperami oprogramowania, dlatego zapewniamy optymalne wsparcie.

Spędzamy dużo czasu testując pakiety oprogramowania, w szczególności programy antywirusowe. Oprogramowanie zarekomendowane podczas audytu IT będzie przez nas zatwierdzone jako najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb.

Inne usługi serwisowe
Referencje naszego pogotowia komputerowego Warszawa
Pozostałe usługi naszego serwisu komputerowego

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę