Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Audyt IT Warszawa

Audyt IT

 

audyt it warszawaZwiększenie wydajności wsparcia IT

Upewnij się, że twoje systemy IT działają najlepiej, jak to tylko możliwe. Porozmawiaj dziś z naszymi specjalistami na temat audytu IT. Analiza całego spektrum istniejących rozwiązań sprzętowych i programowych wraz z zaleceniami dotyczącymi przyszłych zakupów, aktualizacji i opcji zabezpieczeń.

Podsumowanie posiadanych możliwości

Poprawa istniejących systemów jest jedną z głównych ról naszego komputerowego wsparcia IT w Warszawie. Zaczynamy od dekonstrukcji tego, co masz, i sprawdzenia, w jaki sposób można go ulepszyć. Przyjrzymy się każdemu sprzętowi i każdej licencji na oprogramowanie. Następnie opracujemy plan ulepszeń zgodnie z Twoim budżetem. Możemy dostarczyć działania audytu informatycznego tak kompleksowe, jak pełne przeprojektowanie systemu lub tak proste, jak zalecenie dla darmowego pakietu oprogramowania antywirusowego.

Praca z Tobą i Twoim systemem IT

Pomyślny audyt IT zaczyna się od Ciebie. Musimy wiedzieć, jakie są twoje obecne i przyszłe wymagania, zanim zaczniemy zalecać sposoby przeprojektowania lub budowy sieci twardych i programowych. Nasz zespół ds. Audytu IT nigdy nie będzie naciskał na to, aby twój system był wyższy niż twój budżet. Jako dostawca wsparcia IT w Warszawie, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie maszyny i licencje na oprogramowanie dla Twojej firmy.

Kontrola bezpieczeństwa biznesowego

Złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące i tradycyjne wirusy są rozpoznawanymi zagrożeniami dla małych i średnich firm – dlatego tak ważne jest, aby oprogramowanie antywirusowe było na licencji i aktualne. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci być na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami i ocenić najlepsze programy antywirusowe dla Twoich potrzeb biznesowych. Jako wsparcie IT Warszawa  będziemy również mieć oko na twoje licencje na oprogramowanie i gwarancje, więc nie będziesz narażony na ataki z powodu niewykonanych zabezpieczeń.

Zwiększenie wydajności systemu przy ograniczonym budżecie

Często możliwe jest poprawienie wydajności systemów biznesowych bez rekomendowania nowych zakupów. Większość systemów informatycznych w biznesie cierpi z powodu dziedziczonych problemów: nieefektywne projektowanie sieci, które pogarsza się z upływem czasu wraz z wprowadzaniem dodatków ad hoc do konfiguracji. Nasi specjaliści sieciowi i eksperci od spraw bezpieczeństwa biznesowego mogą przeprowadzić pełny audyt nie tylko tego, co macie, ale także sposobu, w jaki został on zebrany. Wyeliminujemy wszelkie problemy i przekonfigurujemy elementy sieci, które zostały spasowane na oryginalnym systemie. Kiedy skończymy, twoje systemy biznesowe będą działały na optymalnym poziomie.

Od kabli po smartfony, wiemy, czyli wiemy co jest dla Ciebie najlepsze

Jeśli będziemy potrzebować nowego sprzętu, dopasujemy budżet i wymagania operacyjne do wszystkiego, od kabli sieciowych po smartfony. Oznacza to, że masz najlepszy stosunek jakości do ceny i największą wydajność. Polecamy tylko oprogramowanie, z którego korzystamy sami. Jako niezależna firma informatyczna w Warszawie, jesteśmy w stanie polecić oprogramowanie, ponieważ jest dobre dla Twojej firmy. Nie jesteśmy związani żadnymi relacjami z dystrybutorami ani deweloperami.
Spędzamy dużo czasu testując pakiety oprogramowania, w szczególności programy antywirusowe. Oprogramowanie rekomendowane podczas audytu IT jest przez nas zatwierdzone jako najbardziej odpowiednie do tego, co chcesz i możesz sobie pozwolić.

Inne usługi serwisowe
Referencje naszego pogotowia komputerowego Warszawa
Pozostałe usługi naszego serwisu komputerowego

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę