Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Kopie zapasowe danych

Odzyskiwanie danych z dysku twardego Warszawa i tworzenie kopii zapasowych.

 

To może się zdarzyć każdemu; przypadkowo usuniesz plik lub komputer zawiedzie na zawsze utracisz swoje dane! Wiesz, że powinieneś posiadać ich kopię zapasową swoich danych, ale nigdykopia zapasowa tego nie zrobiłeś. Czas to zmienić!

Nie ma powodów do paniki. Nasi specjaliści od odzyskiwania danych z twardego dysku z naszego pogotowia komputerowego Bielany mogą odzyskać Twoje dane. Posiadamy wiedzę i narzędzia do odzyskiwania plików. Bez względu na to, czy zniknęły z powodu wadliwego dysku twardego, zepsuciu uległ pendriv’a USB, czy po prostu dlatego, że przez pomyłkę je skasowałeś. Nawet jeśli wyczerpałeś wszystkie znane Ci opcje, mamy kilka asów w rękawie. Jesteśmy w stanie uratować Cię przed katastrofą.

Jeśli próbujesz znaleźć potrzebne pliki lub przypadkowo usunąłeś plik krytyczny, skontaktuj się z nami teraz. Uzyskaj wsparcie od ekspertów od odzyskiwania danych w naszym Serwis  Komputerowy  Warszawa  Bemowo . W przeciwieństwie do firm świadczących usługi komputerowe na odległość, nie tylko służymy radą przez telefon. Wyślemy też technika, aby się z tobą spotkać i rozwiązać problem na miejscu.

Ochrona dokumentów osobistych

Przechowywanie zeskanowanych kopii ważnych dokumentów, takich jak metryki urodzenia, akty małżeństwa, paszporty, licencje, polisy ubezpieczeniowe, rodzinne zdjęcia i certyfikaty obywatelstwa w chmurze to inteligentny sposób na zabezpieczenie informacji w przypadku awarii. Poczujesz się bezpiecznie wiedząc, że w przypadku najgorszego przypadku, a Ty i Twoja rodzina zmuszeni jesteście do wyjścia awaryjnego, a dokumenty nie zostaną utracone.

Jednak komputery nie są odporne na awarie. Dziewięć razy na dziesięć nasi technicy mogą uratować twoje pliki w przypadku awarii systemu. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do odzyskiwania danych z dysku twardego i naprawy dysku twardego w Step-Tech to możliwe. Od czasu do czasu jednak odkrywamy, że informacje są nie do odzyskania. Co oznacza utratę cennych fotografii, dokumentów finansowych i dokumentów osobistych na zawsze.

Można tego wszystkiego uniknąć, wprowadzając odpowiednie środki w celu utworzenia kopii zapasowych informacji, zanim będzie za późno. Przez większość czasu jesteśmy cudownymi pracownikami w zakresie ratowania danych, ale lepiej jest wierzyć nam na słowo – nie warto ryzykować czekania na katastrofę, aby przetestować nasze roszczenia!

Backup danych

Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich dokumentów osobistych, nasi technicy mogą przyjść do Twojego domu lub biura. Skonfigurować system kopii zapasowych danych i upewnić się, że nie zamarzasz do sytuacji, w których nie masz dostępu do plików. Technologia przebyła długą drogę od czasów dyskietek i pamięci USB, więc dzisiejsze kopie zapasowe danych można zautomatyzować i natychmiast przesłać do „chmury”. Oznacza to, że możesz zalogować się na bezpieczne konto z dowolnego urządzenia w dowolnym momencie i zawsze mieć dostęp do najnowszych wersji swoich dokumentów osobistych.

Transfer danych

Czy kupiłeś niedawno nowy komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć przesyłanie plików ze starego? Jest to powolny, żmudny proces, więc pozwól technikowi z naszego Serwisu Komputerowego Bielany bezpiecznie przenosić  Twoje pliki. Nawet jeśli stary komputer nie działa poprawnie, nadal możemy sięgnąć do dysku twardego. Spróbować odzyskać to, czego potrzebujesz, korzystając z oprogramowania do odzyskiwania danych.

Jak wiele ważnych informacji utraciłbyś, gdyby Twój komputer zawiódł dzisiaj?  Skontaktuj się z nami już dziś, aby utworzyć kopię zapasową danych, usługę odzyskiwania danych i ciesz się spokojem, wiedząc, że twoje dane są chronione.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę