Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis laptopów Warszawa Tarchomin

Serwis laptopów Warszawa Tarchomin. Płyta główna to jeden z najważniejszych i najdroższych elementów laptopa. Odpowiada za komunikację z innymi komponentami komputera. Awarie płyt głównych są często jednymi z najbardziej złożonych i trudnych do naprawienia. Jednak dobre naprawy serwisowe płyt głównych laptopów i naprawy płyt głównych komputerów PC nie stanowią problemu. Największe bazy informacji, których potrzebujemy w codziennym życiu, często znajdują się w naszych laptopach. „Zapamiętują” hasła, loginy, ważne faktury, zdjęcia i wiele innych rzeczy, które są dla nas zapisywane. Serwis laptopa jest konieczny, gdy nie chcą się uruchomić. Warszawa to szybko rozwijające się miasto, dlatego w naszych usługach IT szybko naprawiamy powierzone nam urządzenia elektroniczne, aby nasi Klienci nie musieli długo czekać na dostęp do swoich danych. Nasz serwis komputerowy doskonale zna jakość usług naprawy laptopów.

Serwis laptopów warszawa tarchomin

Działamy jako mobilny serwis komputerowy, a swoim zasięgiem obejmujemy teren Warszawy: Białołęka, osiedle Tarchomin. Pomagamy we wszelkiego rodzaju problemach z laptopami i komputerami stacjonarnymi. Świadczymy pełen zakres usług komputerowych dla klientów korporacyjnych i prywatnych. Rozwiązujemy najczęstsze problemy i awarie komputerów, ale także te nietypowe, rzadko spotykane awarie sprzętu czy oprogramowania. Większość problemów ze sprzętem jest rozwiązywana u klienta. Ponad 70% usterek usuwanych jest w ciągu tego samego dnia od zgłoszenia. Przegląd, naprawa i konserwacja laptopów w Warszawie – odwiedź Step-tech serwis laptopów Warszawa Tarchomin. Znajdziecie nas w dwóch lokalizacjach: Ursynów i Bielany – niedaleko Mokotowa, Żoliborza i Bemowa. W każdym z nich naprawimy układ chłodzenia w laptopie.

Naprawa laptopów warszawa tarchomin

Najczęściej świadczone usługi serwisowe:

Gwarancja na naprawy i części

Na naprawy laptopów i części, które pochodzą z naszego serwisu laptopów i komputerów stacjonarnych udzielamy gwarancji. Nasi klienci mogą poczuć się dzięki temu o wiele bezpieczniej. Dzięki gwarancji nie muszą martwić się, że ich sprzęt ponownie ulegnie awarii.

Serwis komputerów Warszawa tarchomin

Naprawą oraz konserwacją komputerów stacjonarnych i laptopów zajmujemy się od 2008 roku, dzięki czemu mamy ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu informatyki i budowy sprzętu komputerowego. Oddając swój sprzęt komputerowy w nasze ręce, masz pewność, że wybrałeś najlepszy serwis komputerowy w okolicy, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów. Naprawa komputerów stacjonarnych z roku na rok staje się coraz bardziej zaawansowana ze względu na ogromną moc i zaawansowanie nowych podzespołów. Laptopy w ciągu ostatnich lat również przeszły sporą transformację i obecnie to nie tylko sprzęt do pracy, który ma być lekki i poręczny. Osobną kategorią podręcznych komputerów są laptopy gamingowe, których moc pozwala nawet na grę w najnowsze tytuły. Nasz serwis komputerowy zajmuje naprawą także takich sprzętów.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę