Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Zdalny monitoring IT w firmie

Zdalny monitoring w firmie

 

Bezpieczna sieć komputerowa w firmie

zdalny monitoringW naszym Serwisie Komputerowym Warszawa rozumiemy, że nie wszystkie firmy mogą podpisać umowę na wsparcie techniczne dla swoich systemów komputerowych. Właśnie tam nasz pakiet zdalnego monitorowania i konserwacji może być idealnym rozwiązaniem. Korzystając z najnowszego, zautomatyzowanego oprogramowania, możemy zapewnić wsparcie już od 100 zł miesięcznie za komputer (cena podlega negocjacji). Nasze systemy będą monitorować komputery, wykonywać cotygodniowe czynności serwisowe bez zakłócania codziennej pracy firmy i zgłaszać wszelkie problemy, gdy tylko się pojawią. A jeśli potrzebujesz nas do odwiedzenia Cię na miejscu, otrzymasz obniżoną stawkę pracy.

Oprócz poniższych korzyści, Serwis IT Warszawa  zapewni, że twój komputer jest bezpieczny i ma zainstalowane najnowsze oprogramowanie. Kiedy pojawią się ważne problemy, wyślemy Ci zaktualizowane wiadomości e-mail z ostrzeżeniem o najnowszych infekcjach wirusowych, fałszywych wiadomościach e-mail, aktualizacjach firmy Microsoft i wielu innych. Jeśli szukasz spokoju, skontaktuj się z nami już dziś.

Nasza zdalna usługa monitorowania i konserwacji podejmie szereg zadań:

Za każdym razem, gdy komputer jest włączony, nasz system będzie monitorować temperaturę, pojemność dysku twardego, wykorzystanie procesora / pamięci RAM, nietypową aktywność internetową i inne potencjalne problemy. Jeśli problem zostanie znaleziony, otrzymamy raport, a my będziemy mogli aktywnie działać, aby zminimalizować czas przestoju.

 Zdalna pomoc techniczna

Nawet jeśli Twój komputer będzie monitorowany 24 godziny na dobę, są chwile, kiedy możesz potrzebować dodatkowej pomocy. Będziemy mogli uzyskać zdalny dostęp do komputera i pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Jest to znacznie bardziej opłacalne niż fizyczna wizyta w witrynie.

 Aktywne skanowanie wirusów i złośliwego oprogramowania

Konieczne jest, aby oprogramowanie antywirusowe i  oprogramowanie były aktualne i w pełni aktywne. Zapewniamy, że komputer jest zawsze w pełni chroniony.

 Obniżki stawek pracy

Jeśli potrzebujesz obecności w swoim domu / firmie lub jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek zdalnej pracy, zdyskontujemy naszą zwykłą stawkę pracy.

 Cotygodniowa konserwacja

Im częściej komputer jest obsługiwany, tym wydajniej będzie działał i tym mniej prawdopodobne będzie wymaganie pełnego formatu systemu. Będziemy uruchamiać szereg różnych skryptów konserwacyjnych co tydzień. Będą działać w tle i nie powstrzymają cię od pracy. Co tydzień wyślemy raport, aby potwierdzić znalezione problemy.

 Wywołanie priorytetowe

Jako ceniony klient kontraktowy zapewnimy w razie potrzeby usługę priorytetowego wywołania. Oznacza to, że dołożymy starań, aby wziąć udział w ciągu 24 godzin (zwykle wcześniej). Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za priorytetowe wezwanie – po prostu nasza gwarantowana zniżka.

 Potwierdzenie kopii zapasowej

Wreszcie, dzięki sprawnie działającemu komputerowi, będziesz musiał wiedzieć, że Twoje dane są bezpieczne i że zostały utworzone kopie zapasowe. Nasz system monitorowania zapewni sprawne działanie kopii zapasowej. Jeśli nie masz kopii zapasowej, możemy zapewnić tę dodatkową usługę.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę