Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Serwis Komputerowy w Warszawie

O Nas

Jedyny taki serwis komputerowy w Warszawie!

Dawno, dawno temu gdy komputery były jeszcze na korbkę, internet śmigał z zawrotną prędkością serwis komputerowymierzoną w kb/s i zrywał dachówki z dachów, a modem wydawał charakterystyczne piszcząco-szumiące dźwięki, zainteresowaliśmy się informatyką i budową pecetów. Była to miłość od pierwszego wejrzenia i na całe życie. Mijały lata, a my dorastaliśmy wraz z komputerami. Te zmieniły się od tego czasu bardzo, podobnie jak my, jednak młodzieńcze pasje pozostały. Obecnie zajmujemy się zawodowo naprawą i serwisowaniem komputerów i laptopów, a także szerokim wachlarzem usług z zakresu konfiguracji oprogramowania, budowy sieci, zabezpieczeń i wielu innych. Zapraszamy do serwisu komputerowego Step-Tech w Warszawie.

Fachowe podejście, doświadczenie i wiedza

Serwis i naprawa komputerów Step-Tech Warszawa to firma, która powstała już ponad 10 lat temu. Zaczynaliśmy od niewielkiej działalności, oferującej naprawę komputerów i laptopów. Obecnie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i pogotowiem komputerowym, świadczącym całodobowe usługi. Coś się dzieje z komputerem lub laptopem? Możesz do nas zadzwonić o każdej porze dnia i nocy. Przyjedziemy do Ciebie, dokonamy szczegółowej diagnostyki i natychmiast zabierzemy się do naprawy.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni w serwisie to doskonali fachowcy z dużą wiedzą i doświadczeniem praktycznym. Mając jednak świadomość, że świat elektroniki zmienia się niezwykle dynamicznie, wciąż poszerzamy wiedzę, doszkalamy się i podnosimy kwalifikacje, tak aby skutecznie móc naprawić zarówno sprzęt, który lata swojej młodości ma już dawno za sobą, jak i najnowsze zdobycze technologii.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas osobiście:
Step-Tech naprawa laptopów i komputerów, Warszawa ul. Wólczyńska 67

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę