Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Czyszczenie chłodzenia laptopa

Czyszczenie chłodzenia laptopa

 CZYSZCZENIE LAPTOPA W WARSZAWIE

czyszczenie chłodzenia laptopaZachowaj swój laptop w dobrej kondycji dzięki naszym usługom w  serwis komputerowy Warszawa Ursynów

Step-Tech. Oferujemy szybką, jednodniową usługę dla wszystkich marek i modeli.

 CZYSZCZENIE LAPTOPA W WARSZAWIE

Nasze usługi czyszczenia wentylatorów laptopów mają kluczowe znaczenie dla stanu „zdrowia” komputera. Jeśli twoja maszyna jest starsza niż dwa lata, a jej wentylatory nigdy nie zostały wyczyszczone, prawdopodobnie będą tego wymagać.

Wentylator laptopa jest odpowiedzialny za chłodzenie najważniejszych komponentów zapakowanych ciasno w obudowę. gorące powietrze jest wydmuchiwane przez otwory wentylacyjne. Powietrze nie jest jedyną rzeczą, która przechodzi przez te otwory.

Z biegiem czasu drobne cząsteczki kurzu i brudu wciągane do maszyny przez działanie wentylatora zatykają jego ostrza. Wentylator staje się nieefektywny, co oznacza, że ​​musi pracować ciężej, aby utrzymać powietrze w laptopie w optymalnej temperaturze.

Wentylator pracuje cały czas bez obniżania temperatury. Sprzęt może zawieść w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Sam wentylator może się zablokować, zatkany zbyt dużą ilością brudu. Kluczowy sprzęt wewnątrz urządzenia może się przegrzać i ulec awarii.

Dlatego zalecamy, abyś wyczyścił w naszym pogotowiu laptopów Bielany swoje chłodzenie raz na rok lub dwa lata. Prosta operacja wykonana przez profesjonalistów może wydłużyć żywotność Twojego urządzenia i zwiększyć jego szybkość.

Nie czekaj, aż laptop będzie się wyraźnie przegrzewał za każdym razem, gdy go włączysz. Zadzwoń do naszego zespołu zajmującego się czyszczeniem laptopów i umów się na spotkanie.

Usługa czyszczenia laptopa

Laptopy przyciągają kurz, brud i mikroskopijne cząstki. Szczególnie wrażliwe na to są otwory wentylacyjne, które tworzą wiry w powietrzu otaczającym twoją maszynę. Dzieje się tak, ponieważ wydmuchiwany jest gorący wylot i wciąga się chłodniejsze powietrze. Otwory na napędy CD i porty zewnętrzne mogą z upływem czasu zostać zatkane.

Nasze usługi czyszczenia laptopów są szybkim i niedrogim sposobem, aby zapobiec uszkodzeniu maszyny przez brud i kurz.

Czy mogę sam WYCZYŚCIĆ mojego laptopa?

Tak, możesz. Czyszczenie wentylatorów laptopa to stosunkowo prosta praca. Jeśli jednak nie wiesz, jak to zrobić, lub użyjesz niewłaściwego sprzętu do czyszczenia wentylatora, możesz uszkodzić system chłodzenia lub wtłoczyć brud dalej do wnętrza laptopa. Możliwe jest również, że użycie na przykład sprężarki może uszkodzić delikatne elementy sprzętu.

Zalecamy korzystanie z profesjonalnych usług czyszczenia laptopa w celu uniknięcia uszkodzeń i zapewnienia optymalnego przeczyszczenia sprzętu.

Zamawiaj czyszczenie laptopa co rok

Dobrym pomysłem jest zamawianie usługi czyszczenia wentylatora laptopa co rok. Czyszczenie wentylatora laptopa nie tylko poprawia wydajność systemu chłodzenia, ale też wydłuża to żywotność ważnych komponentów, takich jak dysk twardy, czy płyta główna. Laptopy będące regularnie czyszczonymi działają ciszej, płynniej i dłużej.

OZNAKI ŻE LAPTOP WYMAGA CZYSZCZENIA

Czy Twój laptop jest głośny? Czy po krótkim czasie robi się gorący? Jeśli Twoja maszyna jest tak głośna, że ​​nie słyszysz programu, który oglądasz, albo jest zbyt ciepła, to znaki ostrzegawcze, że jej wentylator jest zatkany kurzem i brudem. Nie wyrzucaj swojego komputera!  Odgłosy, które wydają Ci się początkiem końca, mogą być po prostu dźwiękiem laptopa, który wymaga trochę pracy nad nim.

 

Czy Twój laptop nagle się wyłączył? Czy odczuwasz problemy z jego wydajnością? To może być oznaka, że wentylator nadaje do czyszczenia. Nasi fachowcy są w stanie szybko zdiagnozować problemy związane z czyszczeniem. Jeśli więc podejrzewasz, że twoja maszyna potrzebuje takiej usługi, zadzwoń dziś do naszego Pogotowia Komputerowego Warszawa zajmującego się czyszczeniem laptopa . Dostarczymy Twój sprzęt gotowy do działania tak szybko, jak tego potrzebujesz. A jeśli problemem nie jest wentylator, zdiagnozujemy usterkę i postawimy maszynę na nogi.

TANIE CZYSZCZENIE LAPTOPA

Nasze usługi czyszczenia wentylatorów do laptopów to niewielka inwestycja, która nie zrujnuje Twojego budżetu! Zapłać niewiele i ciesz się jego sprawnym działaniem!

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę