Twój zaufany serwis komputerowy 24/7

Czyszczenie chłodzenia laptopa

Czyszczenie chłodzenia laptopa

 

Zachowaj swój laptop w dobrej kondycji dzięki naszym usługom w serwisie laptopów Warszawa Step-Tech. Oferujemy szybką, jednodniową usługę dla wszystkich marek i modeli.

Czyszczenie chłodzenia laptopa Warszawa

Nasze usługi czyszczenia wentylatorów laptopów mają kluczowe znaczenie dla stanu „zdrowia” komputera. Jeśli twoja maszyna jest starsza niż dwa lata, a jej wentylatory nigdy nie zostały wyczyszczone, prawdopodobnie będą tego wymagać.

Wentylator laptopa jest odpowiedzialny za chłodzenie najważniejszych komponentów zapakowanych ciasno w obudowę. Wydmuchuje gorące powietrze generowane przez działające elementy komputera przez otwory wentylacyjne. Ale powietrze nie jest jedyną rzeczą, która przechodzi przez te otwory wentylacyjne.

Z biegiem czasu drobne cząsteczki kurzu i brudu wciągane do maszyny przez działanie wentylatora zatykają ostrza. Wentylator staje się nieefektywny, co oznacza, że ​​musi pracować ciężej, aby utrzymać powietrze w laptopie w rozsądnej temperaturze roboczej.

W końcu wentylator pracuje cały czas bez obniżania temperatury. I wtedy sprzęt może zawieść w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Sam wentylator może się zablokować, zatkany zbyt dużą ilością brudu. Albo kluczowy sprzęt wewnątrz urządzenia może się przegrzać i ulec awarii.

Dlatego zalecamy, abyś wyczyścił w naszym pogotowiu laptopów Bielany swoje chłodzenie raz na rok lub dwa. Prosta operacja wykonana przez profesjonalistów może wydłużyć żywotność urządzenia i pomóc w zarządzaniu zużyciem energii.

Nie czekaj, aż laptop będzie się wyraźnie przegrzewał za każdym razem, gdy go włączysz. Zadzwoń do naszego zespołu zajmującego się czyszczeniem laptopa i umów się na spotkanie.

Usługa czyszczenia laptopa

Laptopy przyciągają kurz, brud i mikroskopijne cząstki. Są szczególnie wrażliwe na otwory wentylacyjne, które tworzą wiry w powietrzu otaczającym twoją maszynę, ponieważ wydmuchiwany jest gorący wylot i wciąga się chłodniejsze powietrze. Otwory na napędy CD i porty zewnętrzne mogą z upływem czasu zostać zatkane.

Nasze usługi czyszczenia laptopów są szybkim i niedrogim sposobem, aby zapobiec uszkodzeniu maszyny przez brud i kurz.

Czy mogę sam posprzątać mojego laptopa?

Tak, możesz. Czyszczenie wentylatorów laptopa to stosunkowo prosta praca. Jeśli jednak nie wiesz, co robisz, lub użyjesz niewłaściwego sprzętu do czyszczenia wentylatora, możesz uszkodzić system chłodzenia lub wbić brud dalej do wnętrza laptopa. Możliwe jest również, że użycie silnych źródeł powietrza, na przykład sprężarki powietrza, może uszkodzić delikatne elementy wewnętrznego sprzętu.

Zalecamy korzystanie z profesjonalnych usług czyszczenia laptopa w celu uniknięcia uszkodzeń i zapewnienia możliwie najlepszego czyszczenia.

Utrzymuj, czyść, przedłużaj.

Dobrym pomysłem jest zarezerwowanie usługi czyszczenia wentylatora laptopa co roku do osiemnastu miesięcy. Czyszczenie wentylatora laptopa nie tylko poprawia wydajność systemu chłodzenia urządzenia. Wydłuża to żywotność ważnych komponentów, takich jak dysk twardy i płyta główna. Laptop korzystający z regularnego czyszczenia będzie działać ciszej, płynniej i dłużej. Innymi słowy, działa lepiej. I kosztuje mniej pieniędzy.

Symptomy, że Twojej maszyny wymagają usługi czyszczenia laptopa.

Czy Twój laptop generuje dużo hałasu, gdy działa? Czy po krótkim czasie jest zauważalnie gorący? Jeśli twoja maszyna jest tak głośna, że ​​nie słyszysz programu, który oglądasz, albo zbyt ciepło, aby klęczeć, możesz słyszeć i czuć znaki ostrzegawcze, że twój wentylator jest zatkany kurzem i brudem. Nie wyrzucaj swojego komputera przed rozmową z nami. Odgłosy, które wydawały ci się początkiem końca, mogą być po prostu dźwiękiem laptopa, który wymaga trochę uwagi i pracy nad nim.

Pilny problem? Nie ma problemu.

Czy twój laptop nagle się zamknął? Czy występują poważne problemy z wydajnością? To może być twój wentylator przeznaczony do czyszczenia. Nasi inżynierowie są w stanie szybko zdiagnozować problemy związane z czyszczeniem. Jeśli więc podejrzewasz, że twoja maszyna potrzebuje takiej usługi, zadzwoń dziś do naszego Pogotowia Komputerowego Warszawa zajmującego się czyszczeniem laptopa . Dostarczymy Twój sprzęt gotowy do działania tak szybko, jak tego potrzebujesz. A jeśli nie jest to twój wentylator czyszczący, zdiagnozujemy problem i przedstawimy konkurencyjną ofertę, aby ponownie postawić maszynę na nogi.

Nie pozostawiaj go zbyt długo. Lub zapłacić za dużo.

Nasze usługi czyszczenia wentylatorów do laptopów to niewielka inwestycja. I nie pozostawi cię z niczym w kieszeni. Zapłać teraz mniej za usługę czyszczenia laptopa, który pożyje dłużej. To ma sens.

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę