Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Odzyskiwanie danych z dysku twardego Warszawa

Odzyskiwanie danych z twardego dysku w postaci zdjęć z komputerów stacjonarnych, laptopów i innych urządzeń które uległy zniszczeniu, awarii, spaleniu, zalaniu.

 

odzyskiwanie danych z dysku twardego

Komputer stacjonarny się spalił? Laptop spadł z kolan na podłogę i został nieodwracalnie rozbity? Różne rzeczy się zdarzają – jednak często przy takich wypadkach następuje utrata danych i zdjęć które nie zostały zapisane w żadnej chmurze. Co dalej? Zapraszamy do skorzystania z usługi odzyskiwania danych z twardego dysku.

 

Dane na dysku

Jednym z powszechniejszych przypadków jest zepsucie komputera w taki sposób, że nie można już uzyskać dostępu do niego. Na przykład już się nie włącza. Jednak na dysku takiego komputera pozostają dane, nierzadko ważne dla klientów. Zwłaszcza jeśli chodzi o komputery służbowe. W takim przypadku popularną praktyką jest wyjmowanie dysku z danego komputera i zgrywanie danych na urządzenie przenośne (np. pendrive). Przeniesienie ich od razu na nowego peceta czy laptopa. Wszystko zależy od tego, co preferuje klient i jak bardzo zależy mu na czasie oraz wygodzie.

Odzyskiwanie danych z dysku twardego warszawa

 

Zniszczony dysk

Trudniejszym przypadkiem jest zniszczenie dysku, które może wystąpić w wielu przypadkach, na przykład przy komputerze, który spalił się od wewnątrz lub przy masowym ataku wirusów, który wprowadził nieodwracalne zmiany na dysku. Wówczas specjaliści z naszego pogotowia komputerowego mogą spróbować odzyskać dane z takiego dysku. Taka operacja nie zawsze się kończy sukcesem, jednak w takich przypadkach lepiej spróbować niż żałować utraconych plików, zwłaszcza, że uszkodzony dysk już do niczego się nie przyda.

 

Zniszczenie dysku twardego

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy przy odzyskiwaniu zagubionych danych ze zniszczonych urządzeń, skontaktuj się z nami. Nawet jeśli myślisz, że sytuacja jest tragiczna i niczego nie da się odtworzyć, zaufaj nam: być może jednak coś odzyskasz.

 

Zobacz także:

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę