Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Usługi pogotowia komputerowego

Usługi naprawy komputerów w Warszawie

 

Niezależnie od problemu z komputerem – oprogramowaniem, sprzętem komputerowym, wirusem, oprogramowanasze-usluginiem szpiegującym lub złośliwym oprogramowaniem – oferujemy jego naprawę. Jako pogotowie komputerowe możemy zainstalować nowe komponenty i oprogramowanie zgodnie z wymaganiami oraz zapewniać ciągłe wsparcie i konserwację dla użytkowników domowych i biznesowych.


Zawieszanie się komputera, wolne działanie

Często, gdy komputer sprawia problemy lub zawiesza, przyczyną może być konflikt sprzętowy, uszkodzone oprogramowanie lub wadliwe sterowniki. Może pojawić się problem z wirusem, jeśli pojawiają się irytujące wyskakujące okienka pojawiające się podczas surfowania w Internecie lub programy po prostu nie działają tak, jak im się to podoba.


Nowe instalacje PC

Pogotowie komputerowe Warszawa oferuje osobistą usługę odwiedzania Ciebie w domu lub firmie w celu skonfigurowania nowego sprzętu zgodnie z Twoimi wymaganiami. Jesteśmy w stanie przesyłać pliki ze starego komputera, konfigurować pocztę e-mail i wszystko, czego potrzebujesz. Zapewnimy, że twój nowy komputer ma pełną ochronę antywirusową i bezpieczne kopie zapasowe online.


Wirusy lub oprogramowanie szpiegujące

Jednym z najbardziej irytujących problemów z komputerami są ataki wirusów. Możemy zainstalować kompatybilne oprogramowanie antywirusowe i zapory ogniowe i spróbować naprawić wszelkie szkody, które komputer mógł ponieść w wyniku działania wirusa lub oprogramowania szpiegującego. W większości przypadków możemy sprawić, że twój laptop lub komputer zostanie uruchomiony w ciągu godziny.


Problemy z Internetem

Serwis Komputerowy Warszawa może sprawdzić problemy z Internetem i pocztą e-mail, skonfigurować połączenia internetowe, routery i Wi-Fi. W miarę możliwości możemy zwiększyć szybkość połączenia.


Odzyskiwanie utraconych danych

Możemy próbować odzyskać utracone lub uszkodzone dane. Oferujemy porady dotyczące systemów zapasowych, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się utraconych danych.


Odzyskiwanie hasła

Odzyskiwanie hasła można zwykle wykonać w siedzibie klienta. Jeśli zapomniałeś hasła lub danych logowania do systemu Windows, możemy szybko rozpocząć pracę.


Aktualizacja sprzętu na PC i laptopy

Możemy wymienić uszkodzony sprzęt lub zaktualizować twój dysk twardy, płyty główne, modemy, routery, karty graficzne i dźwiękowe oraz wszystkie inne komponenty na większości marek komputerów osobistych i laptopów.


Wymiana ekranu laptopa

Jeśli ekran jest pęknięty, zepsuty lub uszkodzony, możemy szybko zastąpić ekran notebooka.


Komputer nie uruchamia się lub niebieski ekran

Jeśli Twój komputer nie otworzy się poprawnie lub wyświetli komunikaty o błędach, takie jak niebieski ekran, nasz Serwis Komputerowy Warszawa będzie mógł znaleźć przyczynę problemu i go naprawić.


Doradztwo przy zakupie komputera

Serwis Komputerowy Step-Tech  oferuje naprawę twojego sprzętu lub profesjonalnie zbudowanego komputera bez względu na problem. Zdiagnozujemy i naprawimy maszynę. Jeśli komputer jest nadal objęty gwarancją, z przyjemnością przeprowadzimy diagnozę problemu, aby można było zwrócić wadliwą część.


Wadliwe oprogramowanie

Pogotowie Komputerowe Bielany, może pomóc we wszystkich ogólnych problemach z oprogramowaniem. Będziemy aktualizować system Windows, instalować nowe oprogramowanie i rozwiązywać wszelkie konflikty z istniejącym oprogramowaniem.


Konfigurowanie sieci

Na wyższym poziomie, nasz Serwis Komputerowy Step-Tech może podjąć się zaprojektowania i skonfigurowania, a następnie zarządzania i utrzymywania systemu sieciowego.


Dyski Solid State Drive

Jeśli Twój laptop lub komputer działa wolno, możemy uaktualnić istniejący wewnętrzny dysk twardy o nowy, bardziej niezawodny dysk SSD. Z pewnością zauważysz różnicę w prędkości od razu, Twoja maszyna będzie działać szybciej, niż gdy była zupełnie nowa. Możemy sklonować twój dysk, ponieważ będzie wyglądał dokładnie tak, jak przed aktualizacją, aż 6 razy szybciej!

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę