Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Wymiana matrycy Warszawa

Wymiana matrycy WarszawaWymiana matrycy Warszawa, wymiana matrycy w laptopie

Wymień dowolny typ wyświetlacza laptopa, notebooka, korzystając z naszej oferty wysokiej jakości fabrycznie nowych zamiennych ekranów laptopów. Uzyskaj gwarancję oraz BARDZO szybką usługę  w serwisie  komputerowym Step-Tech w Warszawie.

Specjalizujemy się w wymianie ekranu laptopów w następujących komputerach: Sony, Compaq, Dell, Toshiba, Fujitsu, Apple, Asus, Panasonic, Packard Bell, Siemens, Gateway, Lenovo, NEC i Alienware, IBM, Acer, HP. Mamy duże doświadczenie w naprawie ekranów laptopów różnych marek i modeli. Naszą misją jest być konkurencyjnym cenowo i zorientowanym na usługi urządzeniem do wymiany ekranów laptopów

Większość ekranów w laptopie jest wymienianych i naprawianych w mniej niż godzinę!

Jeśli szukasz zamiennego wyświetlacza, czy to do osobistej wymiany uszkodzonego ekranu laptopa, czy pękniętego ekranu, czy ponieważ jesteś profesjonalistą lub sprzedawcą, to dobrze trafiłeś. Wiemy, że potrzebujesz wysokiej jakości części zamiennych, dlatego oferujemy gwarancję w standardzie na wszystkie nasze produkty i niezwykle szybką dostawę. Jesteśmy serwisem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, ponieważ mamy w ofercie ogromny zapasowy ekran laptopa. Oferujemy regularne rabaty dla stałych klientów i najlepszą obsługę klienta w branży. Posiadamy nie tylko popularne marki, takie jak Acer, Apple, Asus, DELL, Hewlett PackardSony (wycofany z produkcji) i Toshiba, ale mamy też do czynienia z ogromnym asortymentem numerów części LCD do ekranów LG Philips, Samsung, AU Optronics , Hannstar i wielu innych znanych i trudnych do znalezienia marek LCD.

Wymiana matrycy Warszawa – 100% satysfakcji!

Korzystając z naszego serwisu laptopów, będziesz korzystać z produktów najwyższej jakości oraz świetnych cen. Bezpieczeństwo zakupu od profesjonalnego dostawcy ekranów i naszej gwarancji 100% satysfakcji. Skorzystaj z naszej wiedzy na rynku ekranów do laptopów, naszej rozległej wiedzy o produktach i naszej zaawansowanej technologii różnych typów ekranów. Oferujemy dostęp do wielu produktów i pomoc w wyborze i wymianie uszkodzonego ekranu laptopa. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy, nie martw się, prowadzimy najwyższej jakości usługę wsparcia.

Nasza usługa wymiany ekranu LCD laptopa obejmuje:

Średni czas realizacji wymiany matrycy w laptopie:

Średni czas realizacji to 48 godzin. Wiele napraw, jeśli rozpoczną się wystarczająco wcześnie, można zakończyć w ciągu tego samego dnia! Jeśli komputer potrzebuje części zamiennych, może istnieć 4-7-dniowy przedział czasowy (nie licząc dni świątecznych i weekendów). Po dostarczeniu części komputer zostanie naprawiony tego dnia.

Pracujemy w ramach twojego budżetu, aby znaleźć optymalne rozwiązanie naprawy Twojego laptopa, Zastosowany ekran będzie identyczny lub w 100% zgodny z istniejącym komputerem. Często jesteśmy w stanie zaoferować ceny znacznie niższe niż pierwotny producent komputera. Skontaktuj się z naszym pogotowiem komputerowym, by uzyskać więcej informacji i ustalić szczegóły naprawy i wymiany matrycy w laptopie.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę