Pomoc zdalna Warszawa – TeamViewer

,pomoc zdalna WarszawaPomoc zdalna Warszawa naszego serwisu komputerowego to szybka interwencja na odległość. Nie każdy problem z komputerem wymaga fizycznej interwencji technika. Co więcej: statystycznie rzecz biorąc, najczęściej spotykanymi problemami komputerowymi są te, które w kilkanaście minut można rozwiązać bez wielkiego nakładu pracy.
Usługa zdalnej pomocy, to prosta, szybka i skuteczna a forma naprawy bardzo wielu problemów informatycznych, do których wielu ludzi wzywa techników do domu Naprawa komputerów Warszawa Ursynów.

Pogotowie Step-Tech to warszawska firma zajmująca się konserwacją komputerów. Obecnie oferujemy naprawy zdalne. Świadczymy usługi naprawy i wsparcia technicznego dla prawie każdego problemu związanego z komputerem.

Nie potrzebujesz żadnej wizyty domowej. Możesz po prostu kliknąć i połączyć się za pomocą naszej innowacyjnej technologii pomocy zdalnej. Zadzwoń lub napisz do nas, korzystając z naszej strony kontaktowej …

Rozwiązania dla bezpiecznego i połączonego z siecią miejsca pracy

Nasze rozwiązania w zakresie zdalnego dostępu i wsparcia technicznego oferują wszystkim użytkownikom szybkie i bezpieczne połączenia urządzeń. Dzięki innowacjom i technologii oraz niezwykle szybkiej i bezpiecznej sieci globalnej sprawiamy, że świat staje się mniejszy. Przecieramy szlaki w kierunku prawdziwie globalnego miejsca pracy.

Zdalne wsparcie techniczne zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz

Platforma TeamViewer obsługuje ponad 20 milionów sesji obsługi każdego dnia. Dzięki szyfrowaniu 256Bit AES oraz centrom danych certyfikowanych w oparciu o ISO27001 obsługa Twoich klientów & pracowników nigdy nie była prostsza i bezpieczniejsza. To tak, jakbyś siedział tuż obok nich i zapewniał pomoc dokładnie w tym momencie, w którym jej najbardziej potrzebują.

Zintegrowane zdalne monitorowanie i zarządzanie

Zapewnij stabilne i bezpieczne środowisko IT oraz wysoki czas pracy dzięki TeamViewer Remote Management, naszemu zintegrowanemu rozwiązaniu RMM. Monitoruj różne aspekty swoich urządzeń i zbieraj cenne informacje, nawet zanim zdalnie się z nimi połączyć. Bądź na bieżąco z problemami, powiadamiając o tym, gdy dzieje się coś krytycznego. Ponadto nagradzane rozwiązanie antywirusowe zapewni porządek i czystość IT.

Pomoc zdalna Warszawa z problemami systemowymi

W ten sposób da się rozwiązać około 50-60% wszelkich problemów systemowych z jakimi możesz się borykać. Póki te nie mają bezpośredniego wpływu na połączenie z Internetem. Usługa polega na udostępnieniu podglądu ekranu jednemu z naszych serwisantów, za pomocą programu TeamViewer.