Pomoc zdalna IT – TeamViewer

pomoc zdalnaPomoc zdalna naszego serwisu komputerowego to szybka interwencja na odległość. Nie każdy problem z komputerem wymaga wymaga fizycznej interwencji technika. Co więcej: statystycznie rzecz biorąc, najczęściej spotykanymi problemami komputerowymi są te, które w kilkanaście minut można rozwiązać bez wielkiego nakładu pracy.
Usługa zdalnej pomocy, to prosta, szybka i skuteczna forma naprawy bardzo wielu problemów informatycznych, do których wielu ludzi wzywa techników do domu, przepłacając przy tym za usługę, która może być wykonana szybciej, taniej i sprawniej.
Nie przepłacaj, jeśli nie trzeba!

Pogotowie Step-Tech to warszawska firma zajmująca się konserwacją komputerów. Obecnie oferujemy naprawy zdalne, świadczymy usługi naprawy i wsparcia technicznego dla prawie każdego problemu związanego z komputerem.

Nie potrzebujesz żadnej wizyty domowej. Możesz po prostu kliknąć i połączyć się za pomocą naszej innowacyjnej technologii pomocy zdalnej. Zadzwoń lub napisz do nas, korzystając z naszej strony kontaktowej …

Pomoc zdalna z problemami systemowymi

W ten sposób da się rozwiązać około 50-60% wszelkich problemów systemowych, z jakimi możesz się borykać. Póki te nie mają bezpośredniego wpływu na połączenie z Internetem. Usługa polega na udostępnieniu podglądu ekranu jednemu z naszych serwisantów, za pomocą programu TeamViewer.