Problem z aktualizacją Windows 10 ?

Spójrzmy prawdzie w oczy – technologia nie jest doskonała. System Windows jest jednym z najpopularniejszych programów operacyjnych, ale nie jest doskonały. Ponieważ system Windows nie ma możliwości wyłączenia aktualizacji w prosty sposób, wielu użytkowników doświadcza niebieskiego ekranu po ostatnich aktualizacjach systemu Windows. Problem z aktualizacją Windows 10 ? Zaczynajmy

W rzeczywistości aktualizacja systemu Windows 10 wymaga poważnej uwagi firmy Microsoft. Poniżej dowiesz się, czym jest pętla rozruchowa aktualizacji systemu Windows 10 i jak należy rozwiązać problemy.

Co to jest pętla rozruchowa aktualizacji systemu Windows 10?

Kiedy system Windows 10 został wydany, Microsoft zapewnił osobom z wersjami 7 i 8 bezpłatną aktualizację na rok. Od tego czasu wielu użytkowników systemu Windows miało trudności z niekończącym się ponownym uruchamianiem swoich systemów, gdy dostępne są nowe aktualizacje.

W 2017 roku ponowne uruchomienie niebieskiego ekranu aktualizacji systemu Windows stało się bardzo częstym problemem. Firma Microsoft nadal pracuje nad tymi problemami z aktualizacją, ale jak dotąd nie może ich naprawić. Co tydzień występują problemy z niebieskim ekranem aktualizacji!

ZAPLANUJ WIZYTĘ DOMOWĄ

Co zrobić, jeśli aktualizacja się zawiesiła?

„Nie mogliśmy ukończyć aktualizacji” lub „Błąd konfiguracji aktualizacji systemu Windows, cofanie zmian”. Co robić? Niestety nie ma łatwego rozwiązania tego problemu. Nie można łatwo naprawić tego problemu z pętlą aktualizacji systemu Windows.

Jak możemy pomóc? Problem z aktualizacją Windows 10 ?

Kiedy aktualizacja systemu Windows utknęła w nieskończonej pętli, najpierw możemy zrobić – zapisać ważne dane. Jeśli masz ważne dane, bardzo ważne jest, aby nie próbować samodzielnie naprawiać systemu Windows. Jeśli spróbujesz pobawić się opcjami wyświetlanymi na niebieskim ekranie, możesz w końcu usunąć wszystkie dane ze swojego komputera. Odzyskanie tych danych może kosztować nawet tydzień i może być kosztowne (oczywiście w zależności od ilości danych) lub w przypadku dysków ssd jest to niemożliwe

Po bezpiecznym utworzeniu kopii zapasowej danych naprawimy system Windows. Niestety nie ma możliwości zapisania zainstalowanych programów po awarii aktualizacji systemu Windows. Programy będą musiały zostać ponownie zainstalowane.

Dobra wiadomość — system Windows będzie działał tak szybko, jak działał w momencie zakupu komputera. Serwis laptopów Warszawa może Ci w tym pomóc!.

Jeśli chcesz – aby zapobiec problemom z aktualizacją systemu Windows 10, możemy wyłączyć przyszłe aktualizacje na Twoim komputerze co nie jest zalecane.

Podsumowując – Problem z aktualizacją Windows 10 ?

Wszystkie komputery mogą mieć pewne trudności z aktualizacjami, Windows nie jest odporny na te problemy. Dbają o to, aby ich użytkownicy byli zadowoleni z tego, co otrzymują i jak dobrze to dla nich działa.

Ogólnie rzecz biorąc, sprawdzanie ich witryny internetowej pomoże ci upewnić się, że jesteś informowany o problemach, które mogą się pojawić, zanim je wystąpią, ale zgłoszenie ich, jeśli je masz, może również pomóc wielu innym użytkownikom. Dostępnych jest wiele informacji, jeśli masz problem z pętlą rozruchową aktualizacji systemu Windows 10.