Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Pogotowie komputerowe – Jak wygląda nasza praca?

1

Diagnostyka

Po przeprowadzeniu wywiadu zabieramy się za dogłębną diagnostykę sprzętu; ta część naszej pracy jest darmowa i niezobowiązująca. Po dotarciu do sedna problemu rozmawiamy z klientem i pokazujemy szacunkowy kosztorys. Klient decyduje czy zabiera swój sprzęt, czy zostawia go do serwisu.

2

Naprawa sprzętu

Po uzgodnieniu wszystkich warunków przechodzimy do działania. Pracownicy pogotowia komputerowego wezmą w obroty sprzęt, naprawią lub wymienią zepsute podzespoły, a dodatkowo dokładnie przeczyszczą wnętrze, by oddany po naprawie komputer śmigał jak nowy. Wszystko odbywa się w ekspresowym tempie.

3

Testowanie i Feedback

Naprawa, naprawą, ale wszystko dokładnie trzeba sprawdzić jeszcze raz. Tutaj nie ma taryfy ulgowej. Odhaczamy każdy punkt po kolei testując czy komputer działa i czy nie ma innych, ukrytych usterek. Jeśli coś się pojawi – naprawiamy i sprawdzamy jeszcze raz. Dopiero gdy jesteśmy 100% pewni, dzwonimy do klienta.

4

Zwrot sprzętu

No i gotowe! Możesz odebrać naprawiony sprzęt w siedzibie serwisu komputerowego w Warszawie. Możemy także przyjechać do Ciebie lub wysłać akcesoria kurierem. Wszystko jest do uzgodnienia. Dokonujemy rozliczenia i oddajemy w pełni sprawny komputer z 30-dniową gwarancją na serwisowane elementy.

Zapraszamy do kontaktu z pogotowiem komputerowym – PC serwisem – Warszawa Bialany tel. 504 617 837

5

Dlaczego nasza pomoc komputerowa?

Korzystając z naszych usług możecie Państwo liczyć na wykwalifikowaną obsługę w przystępnej cenie. Damy o powierzony nam sprzęt komputerowy, oferując przy tym szybką naprawę, atrakcyjne ceny, stały kontakt z klientem. Jesteśmy do dyspozycji zarówno klientów indywidualnych, jak również dla firm. Realizujemy wszelkie, nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony oraz bloga. Nasz serwis jest przyjazny seniorom i początkującym: pomożemy, wytłumaczymy, doradzimy wszystkim z każdym problemem. Każdy klient naszego serwisu może liczyć na bezpłatną pomoc telefoniczną bądź przez e-mail 7 dni w tygodniu.

6

Jak często Twój komputer potrzebuje pomocy?

Pomoc komputerowa Warszawa Step-Tech to firma, w której o komputerach wiemy prawie wszystko. Przede wszystkim chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na profilaktykę i zapobieganie awarii co wbrew pozorom nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy raz w roku przeprowadzić kompleksową konserwację wnętrza komputera oraz przegląd i optymalizację oprogramowania, by zapobiec szeregu awariom. Proste odkurzenie – po takiej banalnej czynności od razu możemy zaobserwować, że nasz komputer mniej się grzeje i pracuję ciszej.

7

Profilaktyka najważniejsza – zabezpiecz swój komputer

Profilaktyka jest bardzo ważna również, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo naszych danych przechowywanych na naszych komputerach. Bardzo często myślimy, że jeśli mamy zainstalowane dwa antywirusy jesteśmy chronieni podwójnie a tymczasem nic bardziej mylnego a efekt jest zgoła odmienny. W naszej pracy spotykamy również sytuacje, w której klienci nieświadomie instalują fałszywe oprogramowanie antywirusowe lub adware z witryn łudząco przypominających znane i cenione oprogramowanie, a tymczasem rzekomy antywirus zbiera, zapisuje wszystkie nasze dane takie jak hasła, loginy, numery kont, kart bankowych i wysyła je osobom, które na podstawie takich danych okradają swoje ofiary, takie procedery trwają czasami całymi miesiącami. Gdy Twój komputer, internet działa wolniej a tymczasem okazuje się, że nie tylko my korzystamy z jego zasobów i możliwości i stajemy się pośrednikami w szkodliwych procederach jak koparki krypto walut czy komputery typu zombie dokonujące ataków na wyznaczone przez hakerów cele, zwanych atakiem ddos.

8

Pomożemy nawet dziś! Fachowa pomoc komputerowa

Jeżeli nie jesteś pewien czy twój pecet bądź laptop jest zabezpieczony odpowiednio skorzystaj z naszego pogotowia komputerowego w Warszawie i zapytaj o profilaktykę, niech wykwalifikowany personel zajmie się bezpieczeństwem Twojego komputera i danych w nim przechowywanych. Przecież codziennie korzystamy z naszego konta bankowego, ale czy jesteśmy pewni, że jesteśmy w tej czynności odpowiednio zabezpieczeni?.

Zaufaj profesjonalistom i uzyskaj pomoc komputerową na najwyższym poziomie.

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę