Twój zaufany serwis komputerowy - otwarte 8-21

Diagnostyka komputera Warszawa

diagnostyka komputera warszawaBEZPŁATNA USŁUGA DIAGNOSTYCZNA

Komputery to złożone maszyny, które wymagają przeszkolenia techników w celu rozwiązania problemów technicznych. Niezależnie od tego, czy jest to laptop, komputer stacjonarny, tablet czy telefon komórkowy; nasi eksperci mogą obsłużyć wszystkie zapytania dotyczące dowolnego rodzaju urządzeń. Diagnostyka komputera Warszawa to usługa, która sprawi, że Twój komputer Cię nie zawiedzie.

Uzyskaj bezpłatną diagnozę dla:

Nasze usługi optymalizacji systemu:

Test stabilności systemu

System Ms Windows ma zróżnicowany poziom pracy i zależy od stanu urządzenia, jak dobrze działa w rozległym środowisku. Test stabilności komputera pomoże użytkownikom poznać słabą strefę, którą można zoptymalizować w celu zwiększenia wydajności.

System operacyjny i wydajność oprogramowania

System operacyjny potrzebuje regularnych aktualizacji, aby utrzymać system w najlepszej formie. Ponadto oprogramowanie powinno być kompatybilne z systemem do pracy. Jeśli któraś z tych aren stawia Cię przed dylematem, zadzwoń do nas.

Bezpłatne skanowanie w poszukiwaniu wirusów dla wszystkich urządzeń

Aby wyodrębnić zakaźne pliki z komputera, nasz skaner jest naprawdę sprawny. Bezpłatna usługa skanowania, specjalizująca się we wszystkich rodzajach złośliwego oprogramowania, zaskoczymy, Cię pozytywnie.

Nasze usługi diagnostyki sprzętu komputerowego:

Informacje o urządzeniu sprzętowym

Aby poznać specyfikacje komputera, możesz po prostu połączyć się z naszymi specjalistami, aby zdalnie nawiązać połączenie i podać niezbędne wymagane dane.

Monitorowanie sprzętu

Jeśli nie jesteś zadowolony ze zużycia energii przez komputer, pozwól nam wykonać test monitorowania sprzętu, który ujawni obszar, który pochłania więcej energii. Poda również wykres zależności między zużyciem energii a wytworzoną energią cieplną.

Sprawdź problemy z serwerem

Serwery są trudne w zarządzaniu w firmie. Wszystkie komputery są połączone za pośrednictwem serwera, co może spowodować, że Twoja sieć firmowa przestanie działać, jeśli serwer przestanie działać. Aby zapobiec takim zatrzymaniom, skontaktuj się z naszym zespołem, który natychmiast rozwiąże Twój problem.

Zoptymalizuj komputer

Fragmenty informacji mogą być rozrzucone na dysku twardym, co powoduje zaśmiecanie. Zmniejsza to wydajność systemu, spowalniając go. Aby podnieść wydajność, skorzystaj z naszej optymalizacji działania komputera, aby strategicznie wyczyścić przestrzeń i chronić plik w obecnej postaci.

Dlaczego my – diagnostyka komputera Warszawa ?

Zapewniamy wsparcie techniczne we wszystkich obszarach wsparcia technicznego. Nie tylko nasi specjaliści są chwaleni za ich doskonałe rozwiązywanie problemów, ale jesteśmy znani w branży obsługi klientów. Wszystkie usterki traktujemy z najwyższą szczerością. Jesteśmy pierwszym wyborem naszych klientów, ponieważ:

 

 

Czas na naprawę komputera? napisz do nas!

Otrzymaj darmową diagnozę