Aktualizacja Windows 10, problemy ?

Aktualizacja Windows 10, problemy ?

 

Aktualizacja windows 10Czy twój komputer z Windows 10 przestał się uruchamiać prawidłowo ?

Microsoft  wydaje kolejną aktualizację systemu Windows 10 o nazwie April 2018 update. Poniżej znajdują się informacje na temat nowych funkcji, które pojawią się na twoim komputerze po aktualizacji. Modernizacja będzie również łatwiejsza, ale niektóre komputery mogą napotkać różnorakie problemy w trakcie aktualizacji lub zaraz po.

Windows 10 przestał się poprawnie uruchamiać?

To aktualizacja przyniosła standardowe poprawki poprawki bezpieczeństwa i ale oprócz tego pojawiły się nowe funkcje, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się lepszą interakcją z używanym komputerem. Microsoft znacznie uprościł  proces aktualizacji, aby nie było już większych zmartwień.Firma Microsoft posłuchała klientów domowych i biurowych i znacznie szybciej przechodziła do najnowszego oprogramowania.

Zamiast długiej 82-minutowej aktualizacji w trybie online lub 51-minutowej aktualizacji w trybie offline aktualizacja z kwietnia powinna zająć tylko 30 minut.Jeśli chcesz rozpocząć aktualizację, oto kilka nowych funkcji dostępnych w systemie Windows 10. Microsoft wysłuchał swoich klientów i wie, że są oni zaabsorbowani wiadomościami e-mail, wiadomościami i wieloma powiadomieniami w mediach społecznościowych. Dzięki tej nowej aktualizacji dodali coś o nazwie Focus Assist, która pomaga w wyłączeniu wszystkich tych powiadomień. Decyzja należy do użytkownika; mogą włączyć narzędzie Focus Assist, gdy uznają, że go potrzebują lub włączyć go automatycznie o określonych porach dnia. Najlepszą rzeczą jest to, że jeśli jesteś zajęty wykonywaniem Zadania i pracą, po zakończeniu otrzymasz wszystkie powiadomienia, które przegapiłeś w czasie, gdy byłeś w trybie ograniczonych powiadomień. Nie przejmuj się brakiem ważnych wiadomości, ponieważ twórcy ustawili konkretne sposoby w celu przebicia się przez system powiadomień.

Microsoft Edge jest coraz lepszy z dnia na dzień

Google Chrome radzi sobie dobrze z przeglądarkami internetowymi, ale Microsoft pracuje dzień i noc, aby upewnić się, że ich przeglądarka Edge radzi sobie z konkurencją coraz lepiej.

Nowe funkcje w Edge przynoszą mniej przerw podczas przeglądania sieci i dodały nowy symbol dźwięku, który można wyciszyć i włączyć, gdy karta odtwarza dźwięk.

Książki, pliki PDF i strony z podglądem czytania będą wyświetlane w trybie pełnoekranowym, a czytanie i korzystanie z nich będzie łatwiejsze, ponieważ Twój adres, płatność i inne informacje mogą zostać bezpiecznie zapisane z możliwością automatycznego wypełniania płatności internetowych.

Jest także doskonała funkcja podczas drukowania z Internetu, ponieważ wybór zapewnia drukowanie w czystszym i pozbawionym zakłóceń formacie.

Nowa oś czasu

Twórcy Microsoftu chcą uprościć korzystanie z Windows 10 dla użytkowników domowych i biurowych. Właśnie dlatego przybyli z Timeline. Pozwoli to cofnąć się w czasie do 30 dni, aby wyszukać swoje pliki.

Działa to nawet na różnych platformach, dzięki czemu można znaleźć rzeczy, nad którymi pracowałeś, używając tabletu, laptopa lub telefonu.

Rozmowa z komputerem

Jeśli zmęczy cię używanie palców, pomoże nowa aktualizacja systemu Windows 10. Firma Microsoft poprawia swoje doświadczenie w zakresie dyktowania, umożliwiając użytkownikom bardziej precyzyjną interakcję z komputerami za pomocą mowy. Teraz łatwiej będzie zrobić notatkę lub napisać gazetę za pomocą głosu. Musisz po prostu nacisnąć Win + H i zacząć mówić. Ta aktualizacja Windows 10 z  kwietnia 2018 będzie dostępna do bezpłatnego pobrania.

Windows Update Creators Update Błędy

Jeśli twoja aktualizacja Windows 10 się nie powiodła nasz Serwis Komputerowy Step-Tech może pomóc w następujących sytuacjach :

  • Niebieski ekran śmierci Windows
  • Komputer nie uruchamia się prawidłowo
  • Brak ikon pulpitu windows 10
  • Komputer jest zawieszony
  • Komputer nie odpowiada prawidłowo
  • Laptop nie działa prawidłowo

Nasze pogotowie komputerowe Warszawa, rozwiąże każdy z powyższych problemów z laptopem, komputerem pc. Zadzwoń po więcej szczegółów.